Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Veľký gospelový koncert so speváčkou Ankou Repkovou

Koncertná sieň Klarisky, Klariská 811 03 Bratislava

04.09.2016 19:00

Zažite jedinečný trojkoncert v nádhernom prostredí Klarisiek, na ktorom vystúpi speváčka Anka Repková, účastníci 2-dňového workshopu pod vedením britskej lektorky gospelu Andrey Encinas a Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

Andrea Encinas je renomovanou britskou lektorkou gospelu, zakladateľkou organizácie British Gospel Arts a držiteľkou ocenenia Making Music’s Lady Hilary Groves Award. Na Slovensko pride po prvýkrát a to na pozvanie speváčky Anky Repkovej, ktorá bola počas svojho pôsobenia v Londýne sólistkou a členkou práve v Andreinom gospelovom zbore. Andrea sa na koncerte predstaví ako dirigentka zboru, ktorý vznikne pod jej vedením z účastníkov dvoj dňového gospelového workshopu.

     Ďalším telesom, ktorý na koncerte vystúpi bude aj Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví. Tento zbor je Ankinou priamou inšpiráciou z Londýna. Založila ho krátko po svojom návrate a teší sa veľkému úspechu, ktorý vo svojom prvom roku pôsobenia vystúpil nie len koncertoch, ale už aj v TV a podieľal sa aj na nahrávaní Ankinej vianočnej piesne Svetlo. V zbore spievajú amatéri i poloprofesionáli - veľkí milovníci spievania. V repertoári zboru sa okrem gospelu nachádzajú aj slovenské ľudové a moderné piesne.

Anka Repková na koncerte predstaví svoju vlastnú tvorbu, ale i zopár prevzatých piesní a to v sprievode klavíra, gitary, violončela a zboru. Anka ako hosť spievala na koncertoch Dalibora Jandu, účinkovala v muzikáloch Rocky Horror Show  (Jozef Bednárik), Rebelové (Filip Renč), Vlasy (Jozef Gombár).  Ako sólistku Big Bandu Gustáva Broma ste ju tiež mohli vidieť v TV Show Let´s Dance a Bailando na TV Markíza. Na konte má album Áno, už to viem..., EP Vyznanie a momentálne pripravuje nové CD, z ktorého zatiaľ nepublikované piesne budete môcť počuť aj na tomto koncerte.

Účinkujú:

Anka Repková: sólový spev, dirigovanie
Andrea Encinas (UK): dirigovanie zboru zloženého z účastníkov 2 dňového gospelového workshopu
Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví
Pavol Bodnár: klavír
Juraj Holoda: gitara, klavír
Branislav Bielik: violončelo

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.