Havasi Symphonic

Havasi Symphonic

December 2024
Bratislava, Košice

Havasi symfonicky v Bratislave a Košiciach.

Po úspešnom turné v roku 2023 sa opäť vracia Havasi na Slovensko.

Program je obsadený 100% originálnymi dielami jedného z najfascinujúcejších a najuniverzálnejších mladých skladateľov súčasnosti, HAVASI. Jeho inovatívna hudba nie je ako nič, čo ste počuli predtým; je svieža, vášnivá a zábavná zároveň.

Neuveriteľná hudobná cesta na rozdiel od čohokoľvek, čo ste videli.

HAVASI Symphonic je hudobné predstavenie, ktoré musíte zažiť, aby ste uverili. Originálny program obsahuje sólový klavír, symfonický orchester, rockovú kapelu, sólistov svetovej hudby, ktorí sa spoločne zišli na jednom pódiu.

Umelci berú publikum na vzrušujúcu atmosféru, kde sa odvíjajú rôzne hudobné scény, skúmanie rôznych emócií a nálad, a to všetko vylepšené tými najnovšími technológiami v oblasti ozvučenia, javiska a osvetlenia.

Klavírny virtuóz
Ako nikto iný

Absolvent Hudobnej akadémie Franza Liszta, klasicky vyškolený klavírny virtuóz HAVASI sa etabloval ako jeden z najrozmanitejších a najvzrušujúcejších mladých umelcov dnešnej doby, ktorý vzrušuje publikum a vypredáva štadióny po celom svete.

HAVASI vypredal koncertné sály a arény po celom svete s viac ako 500 000 predaných vstupeniek. Okrem mnohých iných, Wembley Arena v Londýne,  Carnegie Hall v New Yorku, Mercedes-Benz Arena v Berlíne, The Orchard Hall v Tokiu, Opera v Sydney všetky vstupenky boli vypredané.

Nielen účinkujúci
Ale Skladateľ

Zatiaľ čo väčšina ostatných umelcov v žánri modernej klasickej hudby jednoducho vystupuje resp. interpretuje hudbu niekoho iného, HAVASI hrá iba svoje vlastné pôvodné diela —každý kus, ktorý publikum počuje, je hlboko osobným dielom ako vystrihnutým z látky jeho vlastného srdca a duše. Sledovanie skladateľa predvádzajúceho svoju vlastnú hudbu naživo vytvára vzácne, silné, ba dokonca magické spojenie medzi publikom a umelcom.

Klasická virtuozita stretla Las Vegasky Glamour 

Prehliadka v štýle Las Vegas, pôvodne navrhnutá v spolupráci s kreatívnym režisérom Brianom Burke (Céline Dion, IL Divo, America’s Got Talent) a vizuálnym dizajnérom Gilles Papain (Cirque du Soleil, Marseillská opera, Ballet de Monte Carlo) je oslavou medzinárodnej kultúry. Symfonická koncertná show HAVASI je strhujúce predstavenie po hudobnej aj vizuálnej stránke. Jeho klavírny výkon, symfonický orchester, zbor, svetoví sólisti a vokalisti sa spájajú na jednom pódiu aby previedli divákov napínavou a nezabudnuteľnou hudobnou výpravou. 

O HAVASIm

Absolvent svetoznámej Hudobnej akadémie Franza Liszta s hlbokými znalosťami klasickej tradície, ktorý sa tiež snaží urobiť klasické nástroje  relevantné pre modernú dobu.

Svoje pôvodné skladby predviedol na niektorých z najväčších prestížnych koncertných sál, ako je Carnegie Hall v New Yorku, Barbican v Londýn alebo Opera v Sydney.

Patrí medzi vzácnych súčasných skladateľov s charizmou pripomínajúcou rockové hviezdy, ktoré dokážu vypredať obrovské štadióny, ako napríklad Wiener Stadthalle, Mercedes-Benz Aréna v Berlíne, Tauron Arena v Krakove či Wembley Arena v Londýne.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ
Koncert

HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ

Jarné turné 2024
Slovensko
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2023
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia