Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Rock for people Winter 2018 - ZRUŠENÉ

Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Ružinov

02.03.2018 16:30

PODUJATIE JE ZRUŠENÉ.

Máme pre vás vianočné prekvapenie!

Festival ROCK FOR PEOPLE prichádza so žhavou novinkou. Za svojimi fanúšikmi sa vydá na sklonku zimy do Bratislavy, aby ju rozohrial ostrým punkom, vtipným crossoverom alebo energiou a sex-apealom mladých amerických rockových bábik. Prvotriednu rockovú nakladačku predvedú nemeckí Beatsteaks, kapela, ktorá dokázala už pred rokmi celému svetu, že punk je univerzálny životný postoj, bez ohľadu na domovskú adresu. Mladí britskí IDLES punku vracajú priamočiarú energiu, údernosť, skutočnú naštvanosť, sociálnu citlivosť, chuť a odvahu zastať sa outsiderov. Rakúski Kontrust zase svoj nadupaný crossover miešajú z nu-metalu, rapu, balkánskych i stredoeurópskych ingrediencií s prísadou irónie, humoru a sarkazmu. Rebelskí The King Blues s frontmanom Johnym "Itchem" Foxom prídu z Veľkej Británie a rozohrejú ROCK FOR PEOPLE WINTER originálnou zmesou ska, punku, folku, ale aj trip hopu alebo tradičného britského storytellingu. Prekvapením určite budú Doll Skin, kapela mladých Američaniek, ktorá má veľmi dobre našlapnuté do sveta a nad ich priamočiarým rockom si vzal patronát legendárny David Ellefson, basgitarista kapely Megadeth.

* Kombo vstupenka: Rock for People 2018 + Rock for people Winter Bratislava (cena vstupenky sa bude zvyšovať).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.