Zoznam s.r.o.
 

Divadelná Nitra 2017

Nitra

22.9. - 26.9.2017

Len pár hodín pred štartom Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra od 22. – 26. septembra Vám ponúkame last minute akciu na posledné vstupenky hlavného programu! Získajte ich s cenami zníženými o 50 percent!

Divadelná Nitra 2017

Medzinárodný festival Divadelná Nitra je najväčším divadelným festivalom a jedným z najvýznamnejších medzinárodných podujatí v oblasti kultúry na Slovensku. Je výberovou nesúťažnou prehliadkou európskeho divadelného umenia, s dôrazom na činoherné divadlo a rôzne inovatívne formy scénického umenia, ktoré sa vyznačujú prekračovaním hraníc druhov a štýlov.
V intenciách svojej otvorenosti a rozmanitosti ponúka Divadelná Nitra aj multimúzickú zostavu sprievodných podujatí – divadlo, film, výtvarné umenie, dizajn, hudbu a umenie vo verejnom priestore, rozvíja verejný diskurz a venuje sa neformálnemu vzdelávaniu a dobrovoľníctvu.
22. – 26. septembra 2017 sa uskutoční 26. ročník festivalu s témou FUNDAMENTALS. Žijeme vo svete extrémov, v ktorom je priveľa túžby po úspechu a pôžitkoch, priveľa egoizmu, agresivity, xenofóbie aj priveľa slov, rýchlosti, hluku i smogu. A primálo spravodlivosti, úcty k človeku, pokory a lásky. Aké sú základné hodnoty života človeka a spoločnosti? Na scéne Divadelnej Nitry 2017 nás budú zaujímať „iné osudy“. (Ne)obyčajné životy významných i prostých ľudí. V podaní – ako inak – neobyčajných európskych i domácich divadelných ansámblov.


Podujatia sú v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie sú dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 
Môj boj/ My Struggle 28. 9. 2018, 18.00 - 21.00 hod. - Divadlo Andreja Bagara v Nitre – Veľká sála, Svätoplukovo námestie 4, 950 53 Nitra
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.