Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Koncert klasickej hudby – Mladí sú zákon

Kultúrne a komuninté centrum ZORA, Okružná 1, 82104 Bratislava

04.06.2017 17:00

Koncert klasickej hudby:
Mladí sú zákon (Alen Petráš a Matej Marjanović)


Príjemné prostredie v ktorom sa nachádza Kultúrne a komunitné centrum ZORA, v pokojnej štvrti medzi rodinnými domami v bratislavskej mestskej časti Ružinov, miestna časť Trnávka bola inšpiráciou pre organizovanie klasických koncertov v tomto bývalom kine. V diskusii so študentmi VŠMU a žiakmi hudobného konzervatória v Bratislave sme zistili, že je veľmi málo miesta a ešte menej príležitostí kde sa títo umelci počas svojho štúdia môžu prezentovať. Z toho vznikla idea realizácie tohto a budúcich koncertov klasickej hudby v KKC Zora. Plánujeme usporiadať koncerty pravidelne, raz alebo dvakrát v mesiaci. Budeme sa snažiť aby sme koncerty spestrili zvukovým spektrom rôznych nástrojov, na ktorých sa predstavia študenti a žiaci hudobných škôl. 

Tento cyklus koncertov sme pomenovali Mladí sú zákon, lebo veríme, že sa raz z našich hostí niekto stane svetovým virtuózom.

Organizácia koncertov patrí KKC Zora, ktorú vedie ako producent Lukáš Kunst a Mladí sú zákon, ktorých vedie Janko Tomek.

Tešíme sa na Vás na koncerte v nedeľu 4. júna v KKC Zora, kde sa predstavia . Alen Petráš - gitara a Matej Marjanović - akordeón
Obaja naši hostia sa na Vás veľmi tešia. 

Vstupné:
4€ predpredaj
5€ na mieste


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 4,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.