Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Trvalý pracovný pomer - divadlo DEMOscéna

Kultúrne a komuninté centrum ZORA, Okružná 1, 82104 Bratislava

19.04.2017 19:00

"Inscenácia Trvalý pracovný pomer je príbehom jedného pracovného kolektívu. Je tragikomickou diagnózou jeho kultúrnych a morálnych zlozvykov a zároveň hľadaním vlastnej tváre uprostred sveta psychologicko-pracovnej manipulácie.

Réžia: Jakub Kňažko
Scenár: Daniel Domorák

Hrajú:
Táňa - Lenka Kovačiková
Jaro - Dominik Smažák
Hella - Dorotka Vášáryová
Stano - Daniel Domorák
Zdena - Dominika Kostecká
Vlado - Peter Darkin
žena - Zuzka Polakovičová
muž - Jakub Baňovič

Poďakovanie za vznik inscenácie patrí kultúrnemu centru Malý Berlín a taktiež čarodejníkovi so zlatým kufríkom, Andrejovi Michalcovi, ktorý sa zjaví vždy, keď technika začne víťaziť nad človekom.

Divadlo DEMOscéna
Divadlo DEMOscéna je amatérskym autorským divadelným súborom pochádzajúcim z Trnavy, ktoré združuje mladých ľudí najrôznejších povolaní a študentov takmer všetkých možných odborov (okrem divadla), ktorí nevedia, ako tráviť voľný čas. Snažia sa spolu vytvoriť nejakú srandu s posolstvom a keďže ide zväčša o exhibicionistov, ukazujú túto srandu aj iným ľuďom, ktorí takisto nevedia, ako tráviť voľný čas. Je síce pravda, že tieto skupiny ľudí nie sú veľmi početné a navyše nemajú ani svoj domov, no napriek tomu funguje takýto systém kolektívnej zábavy, ktorý si hovorí DEMOscéna, už takmer štyri roky, má za sebou vytvorenie cca. štyroch autorských inscenácií a má odhodlanie snažiť sa aj naďalej."Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Trvalý pracovný pomer - divadlo DEMOscéna
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 3,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.