Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

World [fjúžn] Music: Duo Dinovski&Schuberth (AT/MKD) + Wild Strings Trio (SK/SLO/FR)

Tanečné divadlo Ifjú Szivek, Mostová 275/8, 811 02 Bratislava

24.4.2018, 19:00

Duo Dinovski&Schuberth (AT/MKD)
Dlhoroční spoluhráči Atanas Dinovski a Paul Schuberth skúmajú možnosti hudobného jazyka prepájaním rôznych hudobných tradícií juho-východnej a severnej Európy, ako aj jazzu a novej hudby. Nejedná sa o postmoderný zvukový koktejl - podobnosti i rozdiely hudobníci prehlbujú a rozvíjajú, spájajú či interpretujú inovatívnym spôsobom. Výsledkom je nový typ hudby, miestami silne znejúci, inokedy redukovaný.

Wild Strings Trio (SK/SLO/FR)
Medzinárodné trio tvorí violončelista z Francúzska, gitarista zo Slovinska a huslistka zo Slovenska, ktorá dlhodobo pôsobí v Slovinsku. Autorská hudba zoskupenia je ovplyvnená  najmä balkánom, flamenkom, írskou a arabskou hudbou, zmiešanou s klasikou a jazzovou improvizáciou. Wild Strings Trio však hrá aj tradicionálne piesne z rôznych kútov sveta vo vlastných aranžoch. Prv CD trio vydalo minulý rok v slovinskom vydavateľstve Celinka records.

 V rámci festivalu [fjúžn] organizuje Nadácia Milana Šimečku v spolupráci s AMITY o.z. & Tanečné divadlo Ifjú Szivek. Podporil Fond na podporu umenia.

Podujatie sa koná v rámci 13. ročník festivalu [fjúžn], ktorý organizuje Nadácia Milana Šimečku.
Festival finančne podporili: Fond na podporu umenia, Acción Cultural Española, AC/E.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 8,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.