Vánoční meditační koncert 2018

Vánoční meditační koncert 2018

15.12.2018 19:00
Filmový klub v Múzeu SNP - kinosála, Kapitulská 23, 975 59 Banská Bystrica

Vianočná transformačná liečivá meditácia a beseda s KARAIMI.

Pozývame Vás v sviatočnom vianočnom čase k spoločnému zladeniu s rytmom Matky Zeme a na prácu s energiou tohto výnimočného ročného obdobia, kedy sa zastavíme a spočinieme v liečivej sile srdca.

KARAIMI Vás prevedie aktuálnou transformačnou meditáciou v spojení s vláknami snov, z ktorých sa tká naša skutočnosť, s predkami, s tvorivou energiou živlou celého tela, napojením sa na Zem a zdroj svojej duše.

Meditácia je základom zámerného tvorenia života a tou najefektívnejšou metódou vlastného čistenia, liečenia a transformácie stresu a ľudskej bolesti do sily, radosti a lásky.

Následne bude prebiehať beseda o všetkom, čo Vás zaujíma a tiež čerstvé skúsenosti z mojho kolumbijského pobytu s povodným národom neprerušených tradícií starších z kmeňa Kogi.
Súčasťou večera budú tiež autorské animácie Filipa Zárubu z filmu Bufo Alvarius.

O KARAIMI:
Autorka úspešných workshopov tvorivého sebarozvoja a osobnej vízie. Je žívým príkladom v tvorení vlastnej reality a inšpiruje k tomu druhých. Učí vzťahom vo všetkých rovinách ľudskej existencie, vedomému prežívaniu tela, emócií a duše.

Je zakladateľkou Transformačných a liečivých meditácií. Pracuje s kolektívnym vedomím na povodných silových miestach po celej Zemi. Prepája súčasný rýchly život s rytmom prírody a cyklami Zeme. Bavia ju zaujímají ľudia, poznávať svet a má rada divočinu medzi lesmi, kde žije. Je síce trochu iná, ale miluje kvetiny.

Viac info tu: www.haluzice.cz/koncerty

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

  • Voľné sedenie
    Cena
    18,00 €
    Vypredané

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia