Urban Market 2019 (Spring Edition)

Urban Market 2019 (Spring Edition)

31.5.-2.6.2019
Fakulta architektúry STU, Námestie slobody 19, 812 45 Bratislava

Urban Market je predajná výstava dobrej módy, dizajnu, šperkov, doplnkov a kreativity v najrôznejších podobách. V roku 2019 Urban Market oslavuje jubileum, prezentovať a spájať komunitu tvorivých ľudí bude totiž už po desiatykrát.

Jarná edícia Urban Marketu sa uskutoční 31. mája až 2. júna na Fakulte architektúry STU a priľahlom Námestí slobody v Bratislave. Očakávať opäť môžete ponuku od vyše stovky tvorcov a značiek z najrôznejších oblastí, v rámci ktorých sa nájde niečo pre všetkých, od najmenších až po dospelákov či domácich miláčikov. Skvelá príležitosť vybaviť sa všetkým potrebným na nadchádzajúcu sezónu dovoleniek, festivalov či slnečných poobedí strávených v meste alebo pri jazere.

Súčasťou Urban Marketu bude aj víkendový SWAP oblečenia. Stačí priniesť vytriedené oblečenie, ktoré nenosíte a len tak vám stojí v skrini. To sa na SWAPe dostane do spoločného obehu, z ktorého si môžete odniesť neobmedzené množstvo nových kúskov.

Urban Market však nie je iba o nákupoch, ponúka množstvo ďalších možností, ako hodnotne tráviť voľný čas. Či už sú to diskusie, prednášky, tvorivé dielne, vystavy alebo hudobné vystúpenia, aj táto edícia ponúkne rôznorodé aktivity. Navyše, po minuloročnom úspechu vás Urban Market pozýva aj na večerné Urban Market Nights, ktoré sa uskutočnia v netradičných priestoroch kotolne priamo na fakulte.

Denný program sa uskutoční najmä na vonkajšom pódiu na Námestí slobody a tešiť sa môžete okrem iných na koncerty kapiel Bad Karma Boy, Lannne, Prezident Lourajder či Balaton. Piatkové popoludnie bude venované architektúre, ktorú zastúpia architekti MUOTO (FR), v rámci formátu Clubovka sa predstaví MARVA GRIFFIN (IT) - “La Mamma” talianskeho dizajnu a ďalší lokálnych hostí. O zábavu v noci sa postarajú skvelý maďarský DJ a producent Route 8, CLV, Michael Priest & Bad Mojo, ktorých budú svetlami sprevádzať talentovaní CTRL_SPACE kolektív. Oslavovať spolu s Urban Marketom budú aj FVLCRVM alebo EMONOIZBOYZ. Keďže 1. júna je deň detí, nezabudli sme ani na tento sviatok. V sobotu deti svojím energickým vystúpením zabaví Notový Danny. Každý deň nám budú svojimi hudobnými výbermi spríjemňovať aj selektori ako napríklad MtotheG, FOM alebo Duhan.

Ako už býva dobrým zvykom, aj táto edícia Urban Marketu bude mať svoju tému, a tou bude v duchu tohtoročného jubilea OSLAVA. S témou pracovali aj zúčastnené projekty v druhom ročníku produktovej súťaže KOLABO, ktoré budú vystavené počas Urban Marketu priamo na fakulte. Fakulta architektúry STU si navyše pre návštevníkov pripravila počas Urban Marketu Výstavu najlepších diplomových prác, ktoré budú nominované na Cenu prof. Jozefa Lacka, ako aj prác, ktoré mali najlepšie hodnotenia na obhajobách.

Kompletný program a informácie o zúčastnených predajcoch nájdete na www.urbanmarket.sk

Urban Market 2019 (Spring Edition)
31.5. - 2. 6. 2019 / Fakulta architektúry STU, Námestie slobody 19, Bratislava
*viac ako 100 predajcov módy, šperkov, doplnkov a dizajnu
*jedlo&nápoje
*živé hudobné vystúpenia
*diskusie a prednášky
*tvorivé workshopy, výstavy
*SWAP oblečenia
*Urban Market Nights v kotolni na Fakulte architektúry STU

Vstupné
Permanentka: 15€

Dostupná iba do 30. mája 2019 v predpredaji a na mieste v piatok, 31. 5. do 22:00. Permanentka oprávňuje držiteľa na vstup na Urban Market a sprievodné aktivity počas celého víkendu, vrátane Urban Market Friday Night, Urban Market Saturday Night a SWAPu oblečenia.

Urban Market | Denné vstupné
Denné vstupné oprávňuje na vstup na Urban Market iba v deň, kedy bolo zakúpené. Platí sa iba na mieste pri vstupe na podujatie.
*Piatok: 3 €
*Sobota: 3 €
*Nedeľa: 3 €

Afterparty Piatok | Urban Market Friday Night
*na mieste
S páskou Urban Market: 5 €

Bez Urban Market pásky: 8 €
*predpredaj: 5 €

Afterparty Sobota | Urban Market Birthday Night
*na mieste
S páskou Urban Market: 4 €

Bez Urban Market pásky: 6 €
*predpredaj: 4 €

SWAP
*na mieste: 5 € (platí iba na SWAP v sobotu aj nedeľu, je potrebné zakúpiť si aj vstup na samotný Urban Market)
SWAP + Urban Market | Denné zvýhodnené vstupné: 6 €

Zľavy: bez nároku na zľavu

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Permanentka
  Cena
  15,00 €
  Nie je v predaji
 • Urban Market Friday Night
  Cena
  5,00 €
  Nie je v predaji
 • Urban Market Birhtday Night
  Cena
  4,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ
Koncert

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ

jeseň 2019
Slovensko
Detail podujatia
Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
SLOBODNÁ EURÓPA - 30 ROKOV TOUR 2019 (časť jeseň/zima)
Koncert

SLOBODNÁ EURÓPA - 30 ROKOV TOUR 2019 (časť jeseň/zima)

Október - December 2019
Slovensko
Detail podujatia
West SIDE STORY – originál Broadway muzikál
Divadlo

West SIDE STORY – originál Broadway muzikál

Október 2019
Bratislava
Detail podujatia
Royal Rap II
Koncert

Royal Rap II

31.10.2019 21:00
Edison Park, Prievozská 3987/18, 821 09 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia