TOPOVNÉ FEST

TOPOVNÉ FEST

04.08.2023 od 17:00 do 05.08.2023 00:45
Areál Topovné, 067 81 Belá nad Cirochou

V malebnom prostredí Areálu Topovné v Belej nad Cirochou sa 4. augusta 2023 rozozvučí TOPOVNÉ FEST, ktorý poteší srdcia všetkých fanúšikov dobrej hudby a zábavy. Pripojte sa k nám a vychutnajte si deň plný hudobných zážitkov, ktorý zostane vo vašej pamäti ešte dlho po jeho skončení.

Návštevníkov festivalu dostane do varu hlavná hviezda festivalu - SIMA, ktorá sa radí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky súčasnosti. SIMA má prichystané pre všetkých neuveriteľne energické vystúpenie, ktoré jednoducho musíte zažiť na vlastnej koži. Spoločne sa môžeme tešiť na šou plnú jej najväčších hitov. CICO BAND & RENE RENDY vás ohromia svojím jedinečným spojením funky, moderných rytmov a rapu. Ich energické vystúpenie a muzikantská zručnosť prinesú nezabudnuteľný zážitok, ktorý prekonáva hranice jazyka a kultúry. Pripravte sa na oslavu života s týmito talentovanými umelcami, ktorí zaručene oživia festivalovú atmosféru.

BRAŇO MOJSEJ má prichystané fascinujúce vystúpenie, ktoré zaručene všetkých očarí. Pridajte sa k nám a nechajte sa unášať jeho jedinečnou energiou a nevšednou šou, ktoré sa vryjú hlboko do vašej pamäti. Braňove vystúpenie ponúka neuveriteľný zážitok, ktorý vám bude oživovať, ešte dlho po jeho skončení,  myseľ a spomienky na TOPOVNÉ FEST. Folk-rocková senzácia DYNAMIX, zoskupenie vášnivých hudobníkov z Prešova, Sabinova a okolia, sa pripravuje prekvapiť a očariť publikum svojimi piesňami, ktoré dokonale spájajú prvky slovenskej, ukrajinskej, ruskej a poľskej ľudovej tvorby. Ich živé vystúpenie vás zaručene roztancuje a evokuje túžbu zažiť túto jedinečnú hudobnú symbiózu ešte raz naživo. Gipsy Čáve vás oslovia svojou magickou hudbou, ktorá vytvára most medzi generáciami. Ich nákazlivý entuziazmus a autentický štýl si získajú vaše srdcia.

Okrem hudby bude pripravená aj bohatá ponuku chutných špecialít a osviežujúcich nápojov, ktoré budú k dispozícii počas celého festivalu. Pridajte sa k nám na TOPOVNÉ FEST a zažite jedinečný hudobný zážitok, ktorý spestrí vaše leto a obohatí vaše spomienky. Tento festival je miestom, kde sa stretávajú rôzne hudobné žánre a spojujú ľudia, ktorí majú radi dobrú zábavu, kvalitnú hudbu a nezabudnuteľné zážitky. Je ideálnym miestom na to, aby ste si užili neopakovateľnú atmosféru plnú nadšenia a energie.

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.

Pozvite svojich priateľov, rodinu, alebo príďte sami a užite si túto fantastickú hudobnú udalosť. Zabezpečte si svoje vstupenky už teraz a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok, ktorý vás čaká na TOPOVNÉ FEST! Tešíme sa na vás!

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.  • Vstup
    Cena
    17,00 €
    Počet

Odporúčané

CIBULA FEST 2023
Festival

CIBULA FEST 2023

21.07 - 23.07.2023
Letisko Holíč, Staničná 789/13, 908 51 Holíč
Detail podujatia
Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23
Koncert

Richard Müller ČIERNA LABUŤ BIELA VRANA tour // LETO ´23

Leto 2023
Slovensko
Detail podujatia
Grape Festival
Festival

Grape Festival

11.8.2023 - 12.8.2023
Letisko Trenčín, Legionárska 160, 91104 Trenčín
Detail podujatia
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Koncert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Sezóna 2023
Slovensko
Detail podujatia
Žákovic open 2023
Festival

Žákovic open 2023

28.7.- 29.7.2023
Areál Penziónu Žákovic, 311, 913 06 Trenčianske Bohuslavice
Detail podujatia
Opera fest na hrade 2023
Koncert

Opera fest na hrade 2023

23.06. - 25.06.2023
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Detail podujatia