Sládkova Nemšová - DORA -DANY MOMENT - HORKÝŽE SLÍŽE

Sládkova Nemšová - DORA -DANY MOMENT - HORKÝŽE SLÍŽE

12.05.2023 14:00
Kultúrny dom, Ul. SNP 1, 914 41 Nemšová

Tím sládkov.sk ťa pozýva na otvorenie sezóny jedinečných festivalov piva. Dvanásteho Mája v Dome Kultúry v Nemšovej a jeho okolí začíname podujatím nadupaným skvelou zábavou, jedlom ale hlavne pivom.

Od 14:00-tej hodiny sa môžeš tešiť na vonkajší program (vstup voľný), doslova, pre celú rodinu. Mimo sládkovej zóny, kde sa predstaví 10 remeselných pivovarov s pivnou kartou viac ako 40 druhov piva, na teba čaká premiérovo dámska zóna, barbershop stánok a programom nabitá detská zóna, v ktorej nebude chýbať kúzelník, maskoti Labkovej Patroly, maľovanie na tvár a skákacie hrady. 

Ako už býva na našich podujatiach zvykom, očakávajte zaujímavé gastro špeciality, kde si všetci prídete na svoje. Vonkajší program plný pivných zaujímavostí obohatí Peter Juhás (Voice,Talent SK) s jeho akustickým vystúpením a čáry máry pre najmenších vykúzli kúzelník Dušan Cápa (Talent SK).

Po 19-tej sa rozbehne hlavný program vo vnútornej časti Domu Kultúry (iba na vstupenky) , kde začneme s folk rockovou skupinou Dora z Nitry. Následne žezlo preberie skupina Dany Moment - fraprocková rozohrievačka z Považskej Bystrice, ktorá vyhecuje publikum na headlinera večera “HORKÝŽE SLÍŽE”, ktorého netreba predstavovať! Po vystúpení Slížov, večer pozvolna potiahneme do skorého rána v podaní Rockotéky s DJ Cipom. 

Ak chceš vedieť viac, všetky info nájdeš na našom webe www.sladkov.sk.

VIP vstupenka zahŕňa stôl pre 4 osoby, privátnu VIP zónu, VIP balkón počas koncertov, stoly s občerstvením, chill terasu.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 

 • Vstup
  Cena
  30,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP stôl pre 4 osoby
  Cena
  400,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Filip Jančík - Show filmovej hudby
Koncert

Filip Jančík - Show filmovej hudby

August, September
Zvolenský zámok, Námestie SNP 1, 960 01 Zvolen
Detail podujatia
FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25
Šport

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25

Sezóna 2024/25
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
FC Spartak Trnava - Aston Villa
Šport

FC Spartak Trnava - Aston Villa

20.07.2024 16:00
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia