SECRET GARDEN

SECRET GARDEN

11.05.2024 19:00
Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Kostolná, 81101 Bratislava

Užite si atmosféru nezabudnuteľného večera v nádhernej Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca, kde sa stretnú hudobné tóny s romantikou ako v tajomnej záhrade.

Tento večer v Zrkadlovej sieni je viac než len hudobné vystúpenie.

Je to cesta do nezvyčajného sveta, kde sa stretávajú hudobná virtuozita a romantická atmosféra, vytvárajúc tak dokonalý zážitok pre všetkých, ktorí sa rozhodnú byť súčasťou tohto magického večera.

Večer začne s Josephom Haydnom - Koncertom pre violončelo č. 2 v D dur, Hob. VIIb:2, ktorý okrem svojej elegancie a umeleckej hodnoty prináša aj hlboké emócie. Potom príde na rad jedna z najznámejších árií operného repertoáru - Mio Babbino Caro od Giacoma Pucciniho, nasledovaná krásnou a sentimentálnou skladbou Una Furtiva Lagrima od Gaetana Donizettiho. Ďalej sa ocitneme v tajomnej záhrade s piesňou od Rolfa Lovlanda z albumu Secret Garden.Tiež zaznejú skladby ako Amazing Grace, Camille Saint Saëns - The Swan , Kazablue od Michiru Oshimy  a nostalgické skladby Liebesleid & Liebesfreud od Fritza Kreislera. Tiež sa môžete tešiť na kompozíciu od Astora Piazzollu - Spring, ktorá nás vtiahne do sveta tanca a vášne. Tešíme sa na vás v tajomnej záhrade.

Umelci:

Violončelista
 Boseong Cho,

Klaviristka Angelina Kydora

Huslistka Lucia Harvanová


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 • Sektor A
  Cena
  34,99 €
  Nie je v predaji
 • Sektor B
  Cena
  28,99 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia