REAL FIGHT ARENA GRAND OPENING

REAL FIGHT ARENA GRAND OPENING

14.05.2022 17:00
NTC aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

Upozornenie: Čas začiatku sa mení na 17:00 (pôvodný čas 18:00 neplatí). Ďakujeme za pochopenie. 

Veľkolepý RFA Grand Opening v Bratislave- zaži neopakovateľnú atmosféru špičkových zápasov! Okrem štartovky európskej kvality je pre návštevníkov prichystaná obrovská REAL TIME SHOW, kde vystúpi špička domácej hudobnej scény. 

Tešia sa na vás mená ako Kali, Tina, Sergei Barracuda, Alan Murin či Laci Strike. Tento večer bude legendárny a ty tam nesmieš chýbať! 

Návrat Milana Ďatelinku nemohlo byť naplánovaný lepšie. Veľkolepá show RFA bude zakončená práve jeho hlavným zápasom večera. Rodák z Považskej Bystrice sa nevie dočkať návratu do klietky. Jeho kondíciu overí stálica srbského MMA Nenad Avramovic, ktorý so svojim tímom berie tento zápas ako svoju kariérnu výzvu. (MMA) 

 

Jeden z hviezdnych zápasov večera, slovenský Tank verzus Plavec. Kto z nich sa priblíži k titulovej príležitosti v nabitej váhe do 81 kilogramov? Bude to Fapšo s jeho obávanou silou? Či Plavec s dokonalou technikou? Rozhodujúce môže byť už však prvé kolo! (RF) 

 

Leo Brichta poslednému súperovi nedal najmenšiu šancu, no čaká ho elitný oponent z Brazílie, Arthur Lima. Ten berie Lea len ako ďalšiu možnosť na cenný skalp a posun v jeho bohatej kariére aj vo svetovom rebríčku. Bude sa mýliť alebo pocíti brichta-bomby? (MMA) 

 

Wittner smeruje do NTC arény dokázať, že je aktuálna jednotka welterovej váhy na Slovensku. Dokáže však obhájiť svoje kvality aj na európskej úrovni? Cestu mu skríži obávaný súper z Maďarska. Martin Kalucz, ktorý má misiu svojim dominantným výkonom a výhrou zviditeľniť maďarské MMA. Môžeme sa tešiť o populárne slovensko-maďarské derby. (MMA) 

 

Inkvizitor otestuje svoju gradujúcu formu proti Adamovi Horváthovi. Adam v zápasoch dominuje najmä vďaka svojej výške a tú dopĺňa aj špičkovou prácou na zemi. Brož si začal svoje zápasy viac užívať a práve to mu prinieslo tie najlepšie kariérne výsledky. Bude to tak aj tento krát? (MMA)

 

13. Nenad Avramovic (SRB) vs Milan Ďatelinka (SK)- 84 KG (MMA)

12. Bernard Plavec (CZ) vs Sebastián Fapšo (SK)- 81 kg (REAL FIGHT)

11. Martin Kálucz (HU) vs Jozef Wittner (SK)- 77 kg (MMA)

10. Mauricio Otalora (KOL) vs Miroslav Brož (CZ)- 77 kg (MMA)

9. Dominik Bereczki (HU) vs Jakub Kadáš (SK)- 75 kg (REAL FIGHT)

8. Arthur Lima (BRA) vs Jan Veselík (CZ)- 74,5 kg (MMA)

7. Michal Glos (SK) vs. Jan Fajk (CZ)- 77 kg (MMA)

6. Julio Barreto (BRA) vs Marián Jakubík (SK)- 70 kg (MMA)

5. Cleber Sousa (BRA) vs Mateusz Rybak (POL)- 84 kg (MMA)

4. Ján Králik (CZ) vs Michal Duba (SK)- 77 kg (MMA)

3. Pavla Kladivová (CZ) vs Elina Tauber (SK)- 61 kg (MMA)

2. Jakub Krofta (CZ) vs Jacob Mikula (SK)- 70 kg (REAL FIGHT)

1. Beata Juhász (HU) vs Natália Grmanová (SK- 51,5 kg (MMA)

Elitný thajský boxer Jakub Kadáš bude tento krát čeliť špičke maďarskej scény. Na tento zápas si ostril svoje zmysli v mekke bojových športov v Thajsku. Skúsenosťami ostrieľaný Bereczki však neberie do úvahy rolu outsidera a divákov má v pláne oslniť svojou dominanciou a vypýtať si tak titulovú šancu v RFA. (RF) 

 

Jacob Mikula z dielne OFA, smeruje na tie najvyššie méty. Niet sa čomu diviť, čo zápas, to ozdoba večera. Vietor z plachiet mu však môže zobrať Jakub Krofta, ktorý je označovaný za nový najväčší talent českej scény.

Čo by to bol galavečer bez vychádzajúcich hviezd? Poteší vás niekoľko násobná majsterka Slovenska v taekwonde Natália Grmanová, KO mašina Jan Králik a ďalšie mená z domácej scény.

VIP ako sa patrí! 

 

Buďte v bezprostrednej blízkosti bojiska, kde sa budú plniť sny mnohých zápasníkov. K tomu jedinečná RFA mikina, ktorá sa hodí na váš tréning alebo prechádzku mestom. Kvalitný catering s chutnými nápojmi je samozrejmosťou. O svetovú šou sa spoločne s nami postará elitná štartovka, ktorá bez pochýb spĺňa kvalitou európske parametre. Ako bonus pre návštevníkov arény a divákov na platforme realsport.tv je prichystaná skvelá REAL TIME SHOW. 

 

Ak sa nemôžete na evente zúčastniť, sledujte ho naživo na www.realsport.tv

 

 

Pre aktuálne novinky sledujte sociálne siete organizácie:

 

Instagram: @realfight.arena-

 

https://www.instagram.com/realfight.arena/?hl=sk

Youtube: Real Fight Arena-

 

https://www.youtube.com/channel/UCuuQsVyn8pFoLZw1j5uak7g/featured

TikTok: realfightarena-

 

https://www.tiktok.com/@realfightarena

WEB:

 

www.rfarena.sk

 


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

REAL FIGHT ARENA GRAND OPENING
 • Tribúna B
  Cena
  29,90 €
  Nie je v predaji
 • Tribúna C
  Cena
  24,90 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
PARA - Bratislava - PRIDANÝ KONCERT
Koncert

PARA - Bratislava - PRIDANÝ KONCERT

03.04.2024 20:00
STARS auditorium, Junácka 10, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ
Koncert

HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ

Jarné turné 2024
Slovensko
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia