PS:Digital Academy - All about Instagram

PS:Digital Academy - All about Instagram

19.4.2018, 16:00 - 19:00
PS:Knowledge Center (nad PS:Digital), Šusteková 5 (vchod z terasy), Bratislava

Trvanie: 3 hodiny
Minimálny počet účastníkov: 10
Úroveň: Začiatočník a mierne pokročilý

Váhate, či je vás business vhodný na komunikáciu na Instagrame? Na tomto školení vás prevedieme základnou funkcionalitou Instagramu, ukážeme vám konkrétne tipy a triky, ako pracovať s obsahom a inšpirujeme vás svetovými aj slovenskými kampaňami a úspešnými profilmi.

Za 3 hodiny spoločne prejdeme:
- Základné informácie o sieti Instagram
- Funkcionalita Instagramu a jeho používanie
- Tipy a návody ako pracovať s Instagramom
- Základné informácie o Instagram reklame
- Lokálne a zahraničné ukážky a case studies

Toto školenie je určené pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

PS:Digital Academy je vzdelávací program z dielne digitálnej agentúry PS:Digital. Máme pre vás pripravené zaujímavé a užitočné témy zo sveta digitálneho marketingu. Na našich školeniach sa dozviete praktické tipy, ako čo najlepšie komunikovať na sociálnych sieťach, ako čo najefektívnejšie využívať reklamné formáty a cielenie, ako čítať dáta a štatistiky a ako ich využiť pre ďalšie plánovanie.
Každé školenie vedie skúsený školiteľ - človek z PS:Digital, ktorý ma nie len vedomosti, ale aj praktické skúsenosti z danej oblasti a vie tak poskytnúť reálne príklady a best practices.
All about Instagram sa uskutoční vo štvrtok 19. apríla od 16:00 do 19:00 v PS:Knowledge Center (nad PS:Digital, vchod z terasy).

V prípade otázok, skupinových zľavách, fakturácie nás kontaktujte na academy@psdigital.sk.

Viac info o PS:Digital nájdete na: TU

Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie
    Cena
    60,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané