POVIEM VÁM AKÝ BOL FREDDIE MERCURY

POVIEM VÁM AKÝ BOL FREDDIE MERCURY

09.04.2024 19:00
Cultus - DK Ružinov/ malá sála, Ružinovská 2747/28, 821 03 Bratislava

PETER FREESTONE
Osobný asistent Freddieho Mercuryho 1971 - 1991

PODUJATIE V ČESKOM JAZYKU
Vzácna návšteva znova po roku zavíta do Domu kultúry Cultus Ružinov 9.apríla 2024.
Ikonického speváka ešte ikonickejšej hudobnej skupiny QUEEN FREDDIEHO MERCURYHO nám najosobnejšie predstaví vo svojom rozprávaní jeho osobný asistent v rokoch 1971 až do Freddieho smrti v roku 1991, kedy ho na smrteľnej posteli držal ako svojho osobného priateľa za ruku.
PETER zaspomína v osobnej i profesnej rovine na svojho „šéfa“ .
 
Peter Freestone stál po boku Freddieho Mercuryho dlhých dvanásť rokov, počas ktorých spoločne zažili veselé i tragické momenty.
Na túto pozíciu asistenta sa presunul po ponuke od Freddieho, ktorú dostal ako garderobier Kráľovského baletu v Londýne. Na začiatku bola táto kariéra iba ako biznis, ale postupom času sa vykryštalizovala na hlboké priateľstvo so skupinou QUEEN, špeciálne s Freddiem. Peter so sebou
privezie ukázať množstvo fotografií z jeho osobného archívu ktoré zatiaľ nikde neukazoval, porozpráva i o natáčaní oscarového filmu BOHEMIAN RHAPSODY, kde pôsobil ako pravá ruka režiséra Bryana Singera.
Prinášame vám stretnutie s čašníkom, śéfkuchárom, komorníkom, asistentom, tajomníkom a opatrovateľom detí, pričom Freddie Mercury bolo to opatrované dieťa.
Peter sám povedal: „ Moja práca pre Freddieho Mercuryho skončila až tri mesiace po jeho smrti a trvalo mi niekoľko rokov, kým sa mi podarilo vrátiť naspäť do ďalšieho života“.
 
Program bude v češtine moderovať a na pódiu i s hudobnou skupinou zahrá a zaspieva niekoľko hitov ikonickej skupiny QUEEN Milan Devinne. Milan je český spevák s nemeckými koreňmi, príležitostný herec a jeden z producentov tejto show. Je to jediný Čech, ktorý sa objavil vo filme BOHEMIAN RHAPSODY po boku Ramiho Maleka a Alana Lecheho. Milan Devinne je držiteľ ocenenia za celosvetový projekt proti AIDS – TINANIC FREDDIE AIDS.
Po koncerte bude možné zakúpiť si knihu VE SPRÁVNY ČAS NA SPRÁVNOM MIESTE autora Petra FREESTONA /v českom jazyku/, kde autor opisuje život s Freddiem.
V prípade záujmu bude možné získať na mieste i osobné venovanie autora priamo do knihy.
 
 
 
    

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

POVIEM VÁM AKÝ BOL FREDDIE MERCURY
  • Sedenie
    Cena
    24,00 € - 29,00 €

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ
Koncert

HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ

Jarné turné 2024
Slovensko
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia