Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

13.06.2021 19:00
NTC aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

Podujatie Posledný bohém – Karol Duchoň´70 sa presúva na 13.06.2021, 19:00 (pôvodné termíny 26.04.2020, 03.09.2020, 09.10.2020 a 10.10.2020, 13.03.2021). V platnosti sú pôvodne zakúpené originál vstupenky. Náhradné vstupenky, ktoré boli zaslané niektorým zákazníkom v júni NEPLATIA. V prípade, ak si už nepamätáte, prípadne ste stratili prvé vstupenky, kontaktujte prosím reklamacie@predpredaj.sk, budú Vám opätovne preposlané.

V prípade nazáujmu o náhradný termín je možné požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať najneskôr do 31.03.2021 (vrátane).  Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.
 

Oznam pre divákov koncertu Posledný Bohém - Karol Duchoň 70:

V súlade s aktuálne platnou Vyhláškou Úradu verejného zdravia Slovenskej republiky č. 194 z 23. 04. 2021 sú návštevníci hromadných podujatí jednorázovej povahy povinní akceptovať niektoré štandardné proti-epidemiologické opatrenia, medzi ktoré patria napr.:

- kontrola telesnej teploty a použitie dezinfekčných prostriedkov pri vstupe do miesta konania podujatia,

- predloženie negatívneho RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19 (podľa aktuálnej vyhlášky v čase konania podujatia)

- prekrytie horných dýchacích ciest počas celej doby účasti na podujatí,

- zákaz konzumácie jedál a nápojov v mieste konania podujatia atď.

Organizátor podujatia si vyhradzuje právo upraviť prípadne zvolniť požiadavky na vstup osôb na podujatie v súlade s pokynmi príslušných orgánov platnými v dobe konania podujatia.


VYJADRENIE ORGANIZÁTORA PODUJATIA:
Vážené dámy a páni, fanúšikovia legendárneho slovenského speváka Karola Duchoňa,

s prihliadnutím na aktuálne stále platný zákaz kultúrnych a športových podujatí v súvislosti s vírusom COVID19, sme nútení presunúť  termín konania hudobnej show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" na 13. júna 2021.* Vstupenky, ktoré ste si zakúpili zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúceho termínu je možné požiadať o vrátenie ceny vstupenky do 31. 03. 2021.

DARČEK PRE VERNÝCH: Divákom, ktorí si kúpili vstupenky na hudobnú show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" do 28. 02. 2021,  daruje organizátor podujatia, ako poďakovanie za trpezlivosť, fanúšikovské tričko "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", ktoré si môžu vyzdvihnúť po preukázaní sa pôvodnou, alebo náhradnou vstupenkou v deň konania hudobnej show.

Napriek maximálnej snahe organizátora, ako aj ochote a ústretovosti účinkujúcich, partnerov a dodávateľov podujatia, musíme akceptovať rozhodnutia kompetentných orgánov a presunúť termín konania podujatia.

Našou aktuálnou prioritou je v súčinností s príslušným Regionálnym úradom verejného zdravotníctva zabezpečiť realizáciu podujatia, v súlade s platnými legislatívnymi, zdravotníckymi a hygienickými normami. V tejto súvislosti pripravujeme komplexný balík opatrení, ktorý bude spĺňať epidemiologické a hygienické normy pre hromadné podujatia.

Organizátor podujatia si vyhradzuje právo zmeniť technické, prevádzkové a organizačné parametre a podmienky podujatia, v súlade s príslušnou legislatívou a obmedzeniami aktuálne platnými v termíne konania podujatia. Tieto zmeny sa môžu týkať hlavne, ale nie výlučne podmienok na vstup divákov na podujatie (napr. nutnosť preukázať sa negatívnym COVID 19 testom, nosenie rúšok, dodržiavanie odstupov, meranie telesnej teploty a pod.)

* zmena termínu podujatia je realizovaná v súlade s platnou legislatívou (zákon 129/2020 Z.z.)


 Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Jedinečná hudobná show venovaná nedožitým 70.narodeninám
Karola Duchoňa

Karol Duchoň patril k najväčším a najdominantnejším hviezdam hudobnej scény v Československu. Bol súčasťou mnohých hudobných a televíznych projektov, kde získal uznanie, obdiv a popularitu nielen doma, ale aj v zahraničí. Velikán slovenskej populárnej hudby, slovenský Tom Jones, či slovenský hudobný poklad. Volali ho slovenským Gottom a mnohí sú dodnes presvedčení, že keby jeho život predčasne neukončil boj s démonmi, v Československu by jeho talent neprekonal nikto.

Galashow ladená v modernom retroštýle, bude exkluzívnym prierezom najväčších hitov geniálneho speváka Karola Duchoňa. Jeho umenie a skvelú hudbu si pripomenú  najpopulárnejší súčasní speváci - Mário Kuly Kollár, Ondřej G. Brzobohatý, Nela Pocisková, Martin Chodúr, Lukáš Adamec, Ján Slezák a hostia

Program v štýle veľkých revuálnych show s modernými prvkami a technológiami, budú dopĺňať kvalitne spracované dokrútky, v ktorých na Karola Duchoňa a zážitky s ním zaspomínajú veselo i vážne všetci tí, ktorí s ním na jeho krátkej životnej ceste aspoň istú časť kráčali.

Programom bude sprevádzať legendárny Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča.

Organizátor podujatia bude realizovať audiovizuálny záznam podujatia, ktorého súčasťou môžu byť aj zábery publika. Diváci svojou účasťou dávajú organizátorovi súhlas so spracovaním a zverejnením tohto záznamu.


Luxusná kniha POSLEDNÝ BOHÉM vychádza pri príležitosti nedožitých 70. narodenín veľkého speváka. Objednať si ju môžete TU.
Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
FOLKLÓR VO FRAKU
Koncert

FOLKLÓR VO FRAKU

25.06.2021 19:30
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2021
Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, 811 01 Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
L'Etape Slovakia by Tour de France 2021
Šport

L'Etape Slovakia by Tour de France 2021

22.08.2021
Štrkovecké jazero, Bratislava
Detail podujatia