Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

13.03.2021 19:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

Podujatie Posledný bohém – Karol Duchoň´70, ktoré sa malo uskutočníť v apríli, v septembri a následne v októbri sa presúva na 13.3.2021, 19:00. V platnosti sú pôvodne zakúpené originál vstupenky. Náhradné vstupenky, ktoré boli zaslané niektorým zákazníkom v júni NEPLATIA. V prípade, ak si už nepamätáte, prípadne ste stratili prvé vstupenky, kontaktujte prosím reklamacie@predpredaj.sk, budú Vám opätovne preposlané.

V prípade nazáujmu o náhradný termín je možné požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať najneskôr do 11.11.2020 (vrátane).  Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.

Vážené dámy a páni, fanúšikovia legendárneho slovenského speváka Karola Duchoňa,

S prihliadnutím na zákaz kultúrnych a športových podujatí v súvislosti s vírusom COVID19, bol termín konania hudobnej show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" presunutý na 13. marca 2021.*
Napriek maximálnej snahe organizátora, ako aj ochote a ústretovosti účinkujúcich, partnerov a dodávateľov podujatia, musíme akceptovať rozhodnutia kompetentných orgánov a presunúť termín konania podujatia na termín, ktorý by mal zaručiť bezpečný priebeh podujatia.

Vstupenky, ktoré ste si zakúpili zostávajú v platnosti. Ďalšie informácie obdržíte v následnom informačnom maily.

V prípade nevyhovujúceho termínu je možné požiadať o vrátenie ceny vstupenky do 11. 11. 2020.

POZOR DARČEK PRE VERNÝCH: Divákom, ktorí si kúpili vstupenky na hudobnú show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" do 25. 09. 2020, daruje organizátor podujatia, ako poďakovanie za trpezlivosť, fanúšikovské tričko "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", ktoré si môžu vyzdvihnúť po preukázaní sa pôvodnou, alebo náhradnou vstupenkou v deň konania hudobnej show. 

Sme si istý, že hudobná show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70"  bude určite patriť ku kultúrnym vrcholom roka 2021 a Vaša trpezlivosť bude kompenzovaná mimoriadnym kultúrnym zážitkom. Nenechajte si újsť tento jedinečný koncert kde dôstojne oslávime nedožité narodeniny slovenskej speváckej legendy, Karola Duchoňa.

Veríme, že kultúra a umenie patrí k najdôležitejším faktorom rozvoja spoločnosti a jej podpora je pre zachovanie spoločenských a ľudských hodnôt národa mimoriadne dôležitá. Útlm a zanedbávanie kultúrnych a umeleckých aktivít má veľmi negatívny vplyv na celú spoločnosť, ale hlavne na mladú generáciu, ktorá stráca prístup ku kvalitnej a hodnotnej kultúre, ktorú nie je možné nahradiť internetovou a televíznou kultúrou.

* zmena termínu podujatia je realizovaná v súlade s platnou legislatívou (zákon 129/2020 Z.z.) Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Jedinečná hudobná show venovaná nedožitým 70.narodeninám
Karola Duchoňa

Karol Duchoň patril k najväčším a najdominantnejším hviezdam hudobnej scény v Československu. Bol súčasťou mnohých hudobných a televíznych projektov, kde získal uznanie, obdiv a popularitu nielen doma, ale aj v zahraničí. Velikán slovenskej populárnej hudby, slovenský Tom Jones, či slovenský hudobný poklad. Volali ho slovenským Gottom a mnohí sú dodnes presvedčení, že keby jeho život predčasne neukončil boj s démonmi, v Československu by jeho talent neprekonal nikto.

Galashow ladená v modernom retroštýle, bude exkluzívnym prierezom najväčších hitov geniálneho speváka Karola Duchoňa. Jeho umenie a skvelú hudbu si pripomenú  najpopulárnejší súčasní speváci - Mário Kuly Kollár, Ondřej G. Brzobohatý, Nela Pocisková, Martin Chodúr, Lukáš Adamec, Ján Slezák a hostia

Program v štýle veľkých revuálnych show s modernými prvkami a technológiami, budú dopĺňať kvalitne spracované dokrútky, v ktorých na Karola Duchoňa a zážitky s ním zaspomínajú veselo i vážne všetci tí, ktorí s ním na jeho krátkej životnej ceste aspoň istú časť kráčali.

Programom bude sprevádzať legendárny Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča.

Organizátor podujatia bude realizovať audiovizuálny záznam podujatia, ktorého súčasťou môžu byť aj zábery publika. Diváci svojou účasťou dávajú organizátorovi súhlas so spracovaním a zverejnením tohto záznamu.


Luxusná kniha POSLEDNÝ BOHÉM vychádza pri príležitosti nedožitých 70. narodenín veľkého speváka. Objednať si ju môžete TU.
Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Recommended

Informácie k aktuálnej situácii
Concert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Event detail
JOZEF HOLLY just for Women ONLINE
Concert

JOZEF HOLLY just for Women ONLINE

08.03.2021 19:00
U vás doma
Event detail
Filip Jančík Tour 2021
Concert

Filip Jančík Tour 2021

tour 2020 - 2021
Slovensko
Event detail
VODA A KRV NAD VODOU
Theatre

VODA A KRV NAD VODOU

Sezóna 2020 - 2021
Slovensko
Event detail
Jozef Hollý TOUR
Concert

Jozef Hollý TOUR

Presunuté na 2021
Slovensko
Event detail
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Concert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Event detail
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Concert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Event detail
LORD OF THE DANCE TOUR 2022
Show

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

25.02.2022 19:00
Incheba Expo Arena, Bratislava
Event detail