Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Október 2020
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

Vážené dámy a páni, fanúšikovia legendárneho slovenského speváka Karola Duchoňa,

S prihliadnutím na aktuálne platné hygienicko-zdravotné opatrenia a kapacitné reštrikcie počtu divákov spojené s vírusom COVID19, sme sa rozhodli miesto 1 veľkého podujatia, ponúknuť Vám 3 výnimočné hudobné show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", pre limitovaný počet 900 fanúšikov.

S ohľadom na kapacitné, technické a produčkné možnosti sme boli nútení posunúť termín konania hudobnej show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" zo štvrtka 03. 09. 2020, na nové termíny konania, ktorými sú piatok 9. októbra 2020 a sobota 10. októbra 2020.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Divákom, ktorí si zakúpili vstupenky do sektorov, ktoré nie je možné s ohľadom na zníženie kapacity obsadiť, zaslal predpredaj.sk  mailom náhradné vstupenky, v súlade s požiadavkami na zmenu kapacity hľadiska.

V prípade nevyhovujúceho termínu je možné vstupenky vymeniť alebo stornovať najneskôr do 12. 07. 2020. Po tomto termíne nebude možné akceptovať storno vstupeniek.)

POZOR DARČEK PRE VERNÝCH: Divákom, ktorí si kúpili vstupenky na hudobnú show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" do 15. 06. 2020, daruje organizátor podujatia, ako poďakovanie za trpezlivosť, fanúšikovské tričko "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", ktoré si môžu vyzdvihnúť po preukázaní sa pôvodnou, alebo náhradnou vstupenkou v deň konania hudobnej show. 

Hudobná show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70"  vo veľkom štýle otvorí „pokaranténnu“ kultúrnu sezónu a bude svojou kvalitou určite kultúrnym vrcholom roka 2020. Nenechajte si újsť tento jedinečný koncert kde dôstojne oslávime nedožité narodeniny slovenskej speváckej legendy, Karola Duchoňa.

V prípade ak ste si zakúpili vstupenky na predajnom mieste a nezanechali ste na seba kontakt, napíšte prosím na reklamacie@predpredaj.sk ohľadom Vášho náhradného termínu a miesta. Pri svojej žiadosti špecifikujte prosím svoje aktuálne miesta.


 Posledný bohém – Karol Duchoň´70

Jedinečná hudobná show venovaná nedožitým 70.narodeninám
Karola Duchoňa

Karol Duchoň patril k najväčším a najdominantnejším hviezdam hudobnej scény v Československu. Bol súčasťou mnohých hudobných a televíznych projektov, kde získal uznanie, obdiv a popularitu nielen doma, ale aj v zahraničí. Velikán slovenskej populárnej hudby, slovenský Tom Jones, či slovenský hudobný poklad. Volali ho slovenským Gottom a mnohí sú dodnes presvedčení, že keby jeho život predčasne neukončil boj s démonmi, v Československu by jeho talent neprekonal nikto.

Galashow ladená v modernom retroštýle, bude exkluzívnym prierezom najväčších hitov geniálneho speváka Karola Duchoňa. Jeho umenie a skvelú hudbu si pripomenú  najpopulárnejší súčasní speváci - Mário Kuly Kollár, Ondřej G. Brzobohatý, Nela Pocisková, Martin Chodúr, Lukáš Adamec, Ján Slezák a hostia

Program v štýle veľkých revuálnych show s modernými prvkami a technológiami, budú dopĺňať kvalitne spracované dokrútky, v ktorých na Karola Duchoňa a zážitky s ním zaspomínajú veselo i vážne všetci tí, ktorí s ním na jeho krátkej životnej ceste aspoň istú časť kráčali.

Programom bude sprevádzať legendárny Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča.

Organizátor podujatia bude realizovať audiovizuálny záznam podujatia, ktorého súčasťou môžu byť aj zábery publika. Diváci svojou účasťou dávajú organizátorovi súhlas so spracovaním a zverejnením tohto záznamu.


Luxusná kniha POSLEDNÝ BOHÉM vychádza pri príležitosti nedožitých 70. narodenín veľkého speváka. Objednať si ju môžete TU.
Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 

Recommended

Informácie k aktuálnej situácii
Concert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Event detail
Filip Jančík Tour 2020
Concert

Filip Jančík Tour 2020

tour 2020 - 2021
Slovensko
Event detail
Štúdio L+S
Theatre

Štúdio L+S

Sezóna 2020
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Event detail
HEX Back To The Clubs Tour
Concert

HEX Back To The Clubs Tour

Október 2020
Slovensko
Event detail
Cigánski Diabli & Robo Grigorov
Concert

Cigánski Diabli & Robo Grigorov

Jeseň 2020
Slovensko
Event detail
Jozef Hollý TOUR 2020
Concert

Jozef Hollý TOUR 2020

Jeseň - zima 2020
Slovensko
Event detail