POHOFKA LIVE

POHOFKA LIVE

23.05.2024 19:00
OOZI, Trstínska cesta 6/A, Trnava

Pohofka, miesto kde sa človek cíti tak dobre, že povie aj to čo nechce.

Moderátorka Lucia Medveď Patáková, známa nie len tým, že je nevidiaca, ale aj svojimi otázkami “na telo” sa rozhodla preniesť svoj úspešný online podcast medzi ľudí. Preto si každý mesiac k sebe pozve jeden známy pár, ktorí vyspovedá.

Ako prví hostia sa na jej Pohofku posadí, známy raper a dnes už aj biznisman Separ a jeho krásna polovička, influencerka a tanečníčka Cynthia Tóthová. Môžete sa tešiť na vtipný a úprimný rozhovor nie len o ich vzťahu a práci,ale aj o bežných veciach.

K tomu sa môžete tešiť na príjemné posedenie pri vínku, vodnej fajke alebo na čokoľvek čo Vám ponúknu v OZZI v Trnave. Každá zakúpená vstupenka je automaticky zaradená do súťaže o darček priamo od Separa a Cynthii. Počet vstupov je obmedzený a ver, že tu by si nemal chýbať...

Vstup od 18+


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).
Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • NORMAL
    Cena
    24,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia