Lucifer a hlas anjelov

Lucifer a hlas anjelov

17.11.2018 19:00
Klub Nájomná jednotka 210, OC MAX, Chrenovská 30, 949 01 Nitra

Lucifer a hlas anjelov

Hra o odpustení a o čarovnej sile hudby

Autor: Alexander Strieženec
Réžia: Alexander Strieženec
Scéna a kostýmy: Alexander Strieženec
Obsadenie: Krištof Tobiáš , Tibor Kanik , Dominika Pavlíková, skupina Dej vu
Dĺžka predstavenia: 80 minút

OBSAH
Táto hra sa venuje večnej téme dobra a zla, prezentuje cnosti a slabosti postáv. Je to činoherná monodráma s kapelou, ktorej koncept je veľmi novátorský a dáva veľký priestor na sebarealizáciu. Je vhodný na zabavenie širokého rozsahu publika.

OBSADENIE
Ako Lucifer sa predstaví Krištof Tobiaš, poslucháč posledného ročníka na VŠMU, pre ktorého je táto hra ako uviedol „ veľmi sympatické a konceptom zaujímavé dielo“. Tibor Kaník zaznie ako Hlas Boží. Hudba je v podaní zoskupenia Déja vu.

SCÉNA
Autorom hry, scény aj kostýmov je známy šamorínsky umelec, hudobník a spisovateľ Alexander Strieženec, pre ktorého je táto divadelná hra prvotinou. Je aktívnym hudobníkom, hudobným pedagógom a publicistom.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.


Lucifer a hlas anjelov
  • Sedenie
    Cena
    11,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané