LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 + MHD LÍSTKY

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 + MHD LÍSTKY

10.06. - 12.06.2022
Futbalový štadión Tehelné pole / Tehelne Pole Stadium, Viktora Tegelhoffa 4, 831 04 Bratislava

ORIENTAČNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM:

 NA FESTIVALE LOVESTREAM BRATISLAVA JE POTREBNÉ DODRŽAŤ. Do areálu festivalu je zakázané priniesť si nasledovné predmety:

  • Profesionálny ani poloprofesionálny fotoaparát alebo videokameru. Fotenie a natáčanie bude umožnené len na mobilný telefón.
  • Zariadenia na nahrávanie zvuku, „selfie“ tyče, iPady, drony, ohňostroje, potraviny, plechovky, fľaše (sklenené alebo plastové), laserové ukazovacie zariadenia , zbrane, veľké reťaze, náramky s hrotmi, retiazky na peňaženky.
  • Ruksaky (jediné akceptované ruksaky sú vo veľkosti kabelky, t.j. 20x20x20cm.
  • Jedlo a nápoje.V areáli festivalu bude zabezpečené dostatočné množstvo stánkov s občerstvením. V prípade ľudí s potravinovými alergiami je možné vziať si jedlo so sebou v menšom množstve. Samozrejme, je potrebné mať pri sebe doklad s potvrdením o špeciálnych stravovacích potrebách.


Všetky ostatné dôležité informácie nájdete tu: https://lovestream.sk/faq/
Harmonogram festivalových dní: https://lovestream.sk/info/
Šikovné tipy na dopravu počas festivalu: https://lovestream.sk/doprava/


AKTUÁLNE OPATRENIA - Hromadné podujatia BEZ obmedzení

Od 6. apríla 2022 končí povinnosť registrovať sa do eHranice po príchode zo zahraničia a rovnako i povinná karanténa pre neočkované osoby.
Znamená to, že rovnaké podmienky platia pre všetkých po príchode na Slovensko – žiadna karanténa ani registrácia.

UŽÍVAJ HUDBU, UŽÍVAJ ŽIVOT

LOVESTREAM festival, Bratislava 2022 – nenechajte si ujsť nový mestský festival, ktorý vám prinesie tri dni nezabudnuteľnej hudobnej nádielky už druhý júnový víkend.

 

Každý festivalový deň vám ponúkne možnosť vychutnať si hudobný zážitok slovenských aj svetových kapiel. Prvý deň odštartujú fantastické koncerty slovenských a českých skupín, ako HEĽENINE OČI, ČECHOMOR, KRYŠTOF, LUCIE či IMT SMILE. Sobota zaručí návštevníkom plnohodnotný koncert momentálne najžiadanejšej, najsťahovanejšej a najhranejšej hviezdy súčasnosti DUA LIPA, ale aj koncerty skvelých LOST FREQUENCIES a ZOE WEES. Posledný deň bude patriť legende RED HOT CHILI PEPPERS.

A to nie je všetko! Nechajte sa prekvapiť ďalšími hudobnými lahôdkami, ktoré budeme zverejňovať postupne. Už teraz vám môžeme sľúbiť, že na tento festival budete dlho spomínať.

Jedno z najväčších hudobných podujatí v roku 2022 na Slovensku si našlo svoje miesto na najmodernejšom futbalovom štadióne v strednej Európe – NFS Tehelné Pole v Bratislave.

Príďte, bude na čo spomínať.

LOVESTREAM festival – ŽIŤ S HUDBOU NÁS BAVÍ

Vzhľadom na rôznorodosť každého dňa, nie je možné kúpiť si festivalovú permanentku. Jednodňová vstupenka platí celý deň a umožňuje vstup na všetky koncerty daného dňa festivalu.

Od 6. apríla 2022 končí povinnosť registrovať sa do eHranice po príchode zo zahraničia a rovnako i povinná karanténa pre neočkované osoby. 
Znamená to, že rovnaké podmienky platia pre všetkých po príchode na Slovensko – žiadna karanténa ani registrácia.

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.


AKTUÁLNE OPATRENIA - Hromadné podujatia BEZ obmedzení.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25
Šport

FC Spartak Trnava - Permanentka 2024/25

Sezóna 2024/25
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
FC Spartak Trnava - Aston Villa
Šport

FC Spartak Trnava - Aston Villa

20.07.2024 16:00
Štadión Antona Malatinského, City Arena Trnava
Detail podujatia
Filip Jančík - Show filmovej hudby - Zvolenský zámok
Koncert

Filip Jančík - Show filmovej hudby - Zvolenský zámok

August
Zvolenský zámok, Námestie SNP 1, 960 01 Zvolen
Detail podujatia