LADIES NIGHT u teba doma

LADIES NIGHT u teba doma

24.04.2021 20:00
U vás doma

Podujatie LADIES NIGHT u teba doma, ktoré sa malo konať v termíne 05.03.2021 a následne 26.03.2021  sa presúva na termín 24.04.2021. Vstupenky zostávajú v platnosti. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk.

Vyjadrenie organizátora:

Milé dámy,

mrzí nás to, ale situácia sa opäť raz opakuje a nevieme plnohodnotne zabezpečiť online vysielanie, kedže máme medzinárodných účinkujúcich. Najjednoduchšie by bolo podujatie zrušiť, ale to nechceme robiť kvôli Vám. Preto sme ochotní to skúsiť ešte raz 24.04.2021. Veríme, že postupne sa opatrenia budú uvoľňovať, no nenecháme to na náhodu a pripravíme aj plán B. Vieme, že ste sklamané, aj my, no dúfame, že to v súčasnej situácii chápete. 


LADIES NIGHT U TEBA DOMA

Milé dámy, verné fanynky pánskeho striptízu

Prešlo niekoľko mesiacov a my sme sa nemali možnosť vidieť osobne. Ale ideme to napraviť. Myslíme na Vás aj počas tohto zvláštneho obdobia a preto sme sa rozhodli potešiť Vaše oči, zmysly a spríjemniť Vám krásny sviatok MDŽ. Úplne inak. Bude to veľmi vzrušujúce a legendárne, my prídeme priamo k  Vám „domov“ do Vašich telefónov, televízorov a rôznych iných monitorov. Znie to divne? Zvolajte Vaše kamarátky, naplánujte si  5.marca pretože marec patrí Vám milé dámy. 5.marec si vyhraďte len pre seba a sledujte Ladies Night priamo z obývačky pri dobrom vínku, Prossecu alebo len tak pri čajíku. A my s našou produkciou kameramanov, strihačov a celým štábom sa postaráme o to, aby ste mohli sledovať šteklivé vystúpenia zahraničných striptérov naživo. A nielen to. Áno, budeme vysielať naživo počas celého večera. Roberto a Johnny prídu z Prahy, Francis z Viedne, Matthew z Bratislavy a moderátor Tom Kave priamo z východu. Ladies Night bude prebiehať v jednom divadelnom priestore a bude venovaná len Vám dámy. Za to, že ste dlho čakali.

Hrozí, že sa vstupenky veľmi rýchlo vypredajú, preto čím skôr zalarmujte kamarátky a naplánujte si elektrizujúcu dámsku jazdu z miesta, ktoré si sami vyberiete! Limit vstupeniek je obmedzený! Dokonca s Vami môžu kľudne pozerať aj Vaši manželia či partneri, nechajte sa inšpirovať. Predstavám sa medze nekladú. Toto je LADIES NIGHT U TEBA DOMA.

Ladies Night bude o striptéroch z troch striptízových skupín : MEN4QUEEN z Prahy, SIMPLE BOYS z Viedne a samozrejme nebude chýbať ani Dirtyy Boyzz.

V čom bude táto Ladies Night iná? Situácia nám síce nedovolí stretnúť sa osobne a Vás milé dámy vidieť v publiku, ale naši kameramani budú vysielať naživo prípravu striptérov priamo zo šatne, ako sa natierajú, možno Vám aj niečo povedia do kamery. Ukážeme Vám ako sa chystá náš moderátor Tom Kave a aké sú jeho rituály pred každým moderovaním, budete mať možnosť komunikovať s našimi striptérmi a vidieť ich ešte bližšie cez kameru ako keď ste priamo na akcii. Počas večera sa náš moderátor bude snažiť spojiť s niektorými skupinkami slečien priamo cez kameru a bude sa ich pýtať ako si užívajú večer, dokonca budete môcť napísať počas večera nášmu štábu otázky čo by ste chceli počas Ladies Night vidieť a my sa Vám budeme snažiť vyhovieť. Čaká Vás samozrejme aj tombola o vecné ceny, ktorá sa bude dať kupovať prostredníctvom sms správ. Losovanie prebehne po akcii naživo. Ceny sa budú posielať poštou priamo na Vašu adresu, ktorú nám pošlete do správy po Ladies Night. Dámy, toto bude jednoducho iné, zaujímavé a vzrušujúce. Bude to Live, bude to nové, nepoznané. Myslíme, že historicky budeme prví, ktorí budú vysielať pánske striptízové vystúpenia naživo, celé 2 hodiny. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť s nami. Bude to na veľmi profesionálnej úrovni s filmovým štábom a profesionálnymi striptérmi.

Spustenie live prenosu : 19:30
Začiatok show : 20:00
Koniec show : 22:00

Upozornenie, zakúpený kód na vysielanie je jednorazový. Detailné inštrukcie k prenosu obdržia zákazníci v potvrdzovacom emaile o úspešnej objednávke.

Lady ticket : 8,90 eur

 
Vstupenka LADY TICKET obsahuje :

 • Príjemné posedenie priamo z Vášho domova podľa Vašej chuti
 • Dobrý výhľad na pódium z každej strany z viacerých kamier, dokonca pohľad i do zákulisia
 • Snímanie striptérov z viacerých kamier naživo
 • Zaujímavý zážitok na celý život
 • 50% zľava na prvý online dokument pánskeho striptízu v trvaní 2 hodiny / Za oponou

 
Na čo sa môžete tešiť:

 • tombola o množstvo zaujímavých cien
 • hudobné mixy rôznych žánrov
 • Niektoré dámy sa budú môcť spojiť naživo s moderátorom večera
 • tematické vystúpenia slovenských ako i zahraničných účinkujúcich
 • show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
 • moderátor Tom Kave
 • budete vidieť striptérov ešte bližšie ako ste zvyknuté


Najaktuálnejšie informácie na našich inštagramových účtoch @dirtyy_boyzz_menstrip @tomkave_official @rrproduction.sk alebo FB: Dirtyy Boyzz


Zakúpenie PPV prenosu je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • LADY TICKET - PPV (pay-per-view) - jednorazový kód
  Cena
  8,90 €
  Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
L'Etape Slovakia by Tour de France 2021
Šport

L'Etape Slovakia by Tour de France 2021

22.08.2021
Štrkovecké jazero, Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA
Koncert

Adam Ďurica SYMPHONIC BIG BAND ORCHESTRA

23.11. a 25.11.2021
Košice, Bratislava
Detail podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Koncert

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA

04.12.2021 19:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia