Lacikám nedráždi! Nová show s Krímešom - Bratislava Ružinov

Lacikám nedráždi! Nová show s Krímešom - Bratislava Ružinov

15.04.2024 19:00
Dom kultúry Ružinov, Malá sála, Ružinovská 28, 821 04 Bratislava

Limitka aj pre pridané predstavenie. 

Možnosť zažiť predstavenie aj dianie v zákulsí súčasne. K tomu dostanete podpísané CD Krímeš, tričko + malé občerstvenie a welcome drink. To všetko v cene 49 €. Limitovaný počet vstupov.

 

Nenechajte si ujsť ešte raz možnosť vidieť Lásla a Ildikó spolu na javisku. V cene VIP vstupenky je pozvánka na pohárik sektu po skončení predstavenia s Andym Krausom a Viki Rákovou. 

Andy Kraus a Viki Ráková po úspešnej tour „Lacikám nedráždi“ prichádzajú s novou obnovenou verziou predstavenia.

Opäť sa  predstavia v obľúbených komediálnych postavách Lásla a Ildikó, zo sitcomu SUSEDIA.  Nové scénky, nové dialógy a ako bonus – člen skupiny Krímeš a najväčšie hity tejto legendárnej kapely naživo v 80 minútovej show, plnej humor, zábavy a skvelej muziky.

A samozrejme aj s pesničkami Mirky Miškechovej.

Dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o manželstve Lásla a Ildikó, len ste nemali odvahu sa spýtať. To najlepšie z populárneho podcastu Láslov týždeň a nečakaná reakcia Ildikó na všetky obvinenia.

Viac na Youtube 

VIP vstupenky - rad II a III

Zľavy: bez nároku na zľavu


Podujatie Lacikám nedráždi! Nová show s Krímešom, ktoré sa malo konať v presunutom termíne 11.3.2024 o 19:00 (pôvodne 29.2.2024) sa z prevádzkových príčin presúva na na nový termín 15.4.2024 o 19:00. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 5.2.2024 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Lacikám nedráždi! Nová show s Krímešom - Bratislava Ružinov
 • BACKSTAGE PASS
  Cena
  49,00 €
  Nie je v predaji
 • Prízemie
  Cena
  18,00 € - 25,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia