Horkýže Slíže

Horkýže Slíže

30.08.2021 19:00
Františkánska záhrada, 909 01 Skalica

Kapela Horkýže Slíže v rámci letných koncertov po Českej republike a Slovensku vystúpi v stredu 30. augusta 2021 aj vo Františkánskej záhrade v Skalici. 

Štvoricu kapely Horkýže Slíže z Nitry, ktorú dopĺňa česká basgitaristka Veronika, určite netreba predstavovať. Po viac ako osem mesačnej nútenej pauze od koncertov sa opäť vydávajú na cesty robiť to, čo ich baví a čím sa živia. “Na aktuálne koncerty sme prizvali aj pár hostí. Dvoch Á-čkových moderátorov, ktorých, keď zbadáte, urobíte veľké Ó, jedného redaktora a jedného kameramana. Ľuďom sa pomocou prenosového vozu budeme prihovárať live. Všetko zistíte na našich koncertoch hneď v intre, ktoré ani sám neviem, prečo je také.” opisuje nové intro Kuko, ktoré je pre kapelu už neodmysliteľnou súčasťou. Aktuálne dokončievajú nový album, výjsť by mal na jeseň tohto roku. Slíže tiež fanúšikov upozorňujú, aby si lístky kupovali v predpredaji, nakoľko je iba obmedzený počet miest na koncert, ktoré sa môžu predať.

Pozor! Limitovaný počet vstupeniek!


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 

 

  • Voľné sedenie
    Cena
    19,00 €
    Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Medzinárodné letecké dni SIAF 2021
Festival

Medzinárodné letecké dni SIAF 2021

04.09. - 05.09.2021
Letisko Kuchyňa, Letecká základňa Malacky
Detail podujatia