Hanuman Cup 43

Hanuman Cup 43

04.04.2020 18:00
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 3421/39, 83104 Bratislava

Podujatie sa uskutoční v novom termíne. Vstupenky ostávajú v platnosti.

O novom termíne budeme čoskoro informovať.

Priaznivci bojových športov sa môžu znova tešiť na tradičný turnaj v bojových športoch Hanuman Cup. Bojovníci sa na podujatí s poradovým číslom 43 predstavia opäť v oktagone, pričom až jedenásť z celkovo 14 zápasov prebehne pod pravidlami MMA. Na svoje si prídu aj fanúšikovia klasického thajboxu a kickboxu (K1).

Všetko sa to udeje 4. apríla v Športovej hale Mladosť. Decembrový turnaj ukázal smer, ktorým by sa chcel turnaj uberať a vy sa tak môžete znova tešiť na zápasy skúsených thajboxerov z usporiadateľského klubu Hanuman Gym Bratislava v zápasoch pod pravidlami MMA. Marco Novák ocenený svetovými i európskymi titulmi v thajskom boxe ukázal vo svojom premiérovom zápase MMA, že ani boj na zemi mu nie je cudzí a svojho ukrajinského súpera ukončil na triangel. Tentokrát mu znova cestu skríži bojovník z Ukrajiny. Klasické boxerské rukavice vymenia za menšie tiež Tomáš Szabo, Lukáš Rus, Milan Ulman, Juraj Belica či Dávid Šajben.

V jednom zo ženských zápasov sa predstaví amatérska majsterka Slovenska v thajskom boxe Adriana Vrbová a tak isto majsterka Slovenska Lucia Szabová. Lucia sa úspešne predstavila v reality show Oktagon výzva, kde dokázala svoje súperky poraziť v MMA zápasoch. Na hanuman cupe 43 si nechá MMA rukavice a zápas bude pod pravidlami thajského boxu. Tento typ zápasu môžu častokrát fanúšikovia sledovať v organizácii ONE Championship. Po dlhšej pauze sa predstaví aj Michal ,,Balky,, Baláž v zápase  pod pravidlami K1. Jeho súperom bude ostrieľaný Poliak David Kasperski. Balky má skvelú techniku a bude chcieť na domácej pôde vyhrať na KO. V hlavnom profesionálnom zápase večera sa predstaví Michal Glos. Dvadsaťdvaročný zápasník má na svojom konte už 13 amatérskych zápasov a profesionálnu premiéru na poslednom hanuman cupe. V divácky atraktívnom zápase porazil na Rear Naked Choke čecha Petra Bartoňeka.

Cenník: 
- voľné sedenie: 20 EUR
- VIP stôl (pre 5 osôb): 300 EUR

Predaj bude dostupný aj na mieste konania podujatia za cenu 25 EUR.

Zľavy:
- bez nároku na zľavuBrány podujatia sa otvárajú o 17:00


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

 • voľné sedenie
  Cena
  20,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP stôl (pre 5 osôb)
  Cena
  300,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)
Divadlo

School of Rock Musical (Škola ro(c)ku, muzikál)

09.10 - 10.10.2021
Divadelná sála IUVENTA, Karloveská 2951/64, 841 04 Bratislava
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2021
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

20.10.2022 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2021
Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, 811 01 Bratislava
Detail podujatia