FOLKLÓR VO FRAKU - Bratislava
FOLKLÓR VO FRAKU - Bratislava

FOLKLÓR VO FRAKU - Bratislava

11.08.2022 19:00
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava

Folklór vo fraku na Bratislavskom Hrade

Galakoncert Folklór vo fraku ponúkne na západnej terase bratislavského hradu najkrajšie slovenské ľudové piesne vo veľkolepých aranžmánoch pre mimoriadne sólové hlasy, veľký spevácky zbor a symfonický orchester.

Monumentálna hudobná show s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu, rozžiari magický letný večer v areáli Bratislavského hradu a predstaví najkrajšie slovenské ľudové piesne v novom impozantnom šate.

Renomovaní slovenskí sóloví speváci rôznych hudobných žánrov ponúknu, v sprievode symfonického orchestra Slovenskí symfonici, speváckeho zboru Lúčnica a ľudovej hudby Sokoly, pod taktovou šéfdirigenta Adriana Kokoša, výber tých najpopulárnejších folklórnych skladieb, ktorý určite ocenia nie len fanúšikovia tradičného slovenského folklóru, ale všetci milovníci kvalitnej hudby.

Najvyššiu umeleckú kvalitu koncertu garantujú prominentný interpreti, ako operné spevácke hviezdy Eva Hornyáková a Miroslav Dvorský, rock-popová diva Katarína Knechtová, 5-násobný zlatý slávik Peter Cmorík a populárny herec a spevák Filip Tůma.

Moderuje Štefan Skrúcaný.

 
Cenník vstupeniek:
Sektor VIP: 99 € - NA VYŽIADANIE. V prípade záujmu o VIP vstupenku kontaktujte organizátora emailom na adrese info@slovakproductions.sk.
Sektor A: 59 €
Sektor B: 39 €
Sektor C: 29 €


Zľavy:
Vozičkár (bez nároku na miesto na sedenie)
- cena vstupenky 9 €
Doprovod vozičkára - cena vstupenky 29 € - Upozornenie: Doprovod vozičkára musí byť pri vstupe prítomný s vozičkárom, ktorého na dané podujatie sprevádza. Jeden vozičkár môže mať len jeden doprovod. Doprovod bude usadený vedľa vozičkára.
NA MIESTE PRED PODUJATÍM JE POTREBNÉ PREDLOŽIŤ PREUKAZ ZŤP.

Dieťa od 2 do 12 rokov - ceny vstupeniek: Sektor A: 49 €, Sektor B: 35 €, Sektor C: 25 € - zľavu je potrebné uplatniť v košíku po výbere vstupeniek v plnej cene
Dieťa do 2 rokov - zdarma bez nároku na miesto, v sprievode dospelej platiacej osobe. Na jednu dospelú platiacu osobu má vstup zdarma 1 dieťa do 2 rokov.


Podujatie sa uskutoční v súlade s aktuálne platnou Vyhláškou Úradu verejného zdravia Slovenskej republiky.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

FOLKLÓR VO FRAKU - Bratislava
 • Sektor VIP
  Cena
  99,00 €

 • Sektor A
  Cena
  59,00 €

 • Sektor B
  Cena
  39,00 €

 • Sektor C
  Cena
  29,00 €

 • Vozičkár
  Cena
  9,00 €

 • Doprovod vozičkára
  Cena
  29,00 €

Odporúčané

Medzinárodné letecké dni SIAF 2022
Festival

Medzinárodné letecké dni SIAF 2022

27.08.2022 a 28.08.2022
Letisko Kuchyňa, Letecká základňa Malacky
Detail podujatia
Goralské folklórne slávnosti
Festival

Goralské folklórne slávnosti

11.08. - 14.08.2022 od 9:00
Bachledka Ski&Sun, Bachledova dolina 702, 059 55 Ždiar
Detail podujatia
LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej
Koncert

LEVANDULOVÁ - Najkrajšie piesne Hany Hegerovej

Október 2022
Slovensko
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

20.10.2022 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
L'Étape Slovakia by Tour de France 2022
Šport

L'Étape Slovakia by Tour de France 2022

21.08.2022
Bratislava, Štrkovecké jazero
Detail podujatia