FOLKLÓR VO FRAKU

FOLKLÓR VO FRAKU

25.06.2021 19:30
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava

POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV HROMADNÉHO PODUJATIA FOLKLÓR VO FRAKU NÁJDETE TU (klik). Podujatie sa uskutoční v súlade s aktuálne platnou Vyhláškou Úradu verejného zdravia Slovenskej republiky č. 216 z 10. 06. 2021.

Galakoncert „FOLKLÓR VO FRAKU“ ponúkne najkrajšie slovenské ľudové piesne vo veľkolepých aranžmánoch pre mimoriadne sólové hlasy, veľký spevácky zbor a symfonický orchester.

Krásne melódie slovenských ľudových piesní odznejú v majestátnej kulise Bratislavského hradu v podaní sólistu SND Miroslava Dvorského, opernej divy Adriany Kučerovej, herca a operného speváka Filipa Tůmu, najúspešnejšej pop-rockovej  speváčky Kataríny Knechtovej, populárneho folkloristu Ondreja Kandráča, detských spevákov Emmy a Daniela Swanovcov a legendárneho speváckeho zboru Lúčnica, za hudobného doprovodu Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu a populárneho hudobného zoskupenia Kandráčovci, pod taktovkou dirigenta Adriana Kokoša.
 
Slovensko, krajina pod majestátnymi Tatrami. Krajina spevavého ľudu a bohatých tradícií. Krajina, ktorú stále úprimne milujeme.
 
Má svoje čaro, má svoju nezameniteľnú hudbu, folklór i kultúru, ktorú nám iné národy ticho závidia.
 
Zastavme sa teda na chvíľku tam, kde slovenskú silu cítiť najviac – za hradbami bratislavského hradu. Vydajme sa na cestu tam, kde slovenská ľudová pieseň pred stovkami rokov vznikala – v krásnych regiónoch Slovenska.
 
Zastavme sa a oslávme krásu a majestátnosť slovenského folklóru spôsobom, aký tu ešte nebol.

 

Zľavy:
ZŤP vozičkár  - je potrebné si zakúpiť vstupenku v hodnote 5 €
Doprovod vozičkára - je potrebné si zakúpiť vstupenku v hodnote 29 €. Upozornenie: Doprovod vozičkára musí byť pri vstupe prítomný s vozičkárom, ktorého na dané podujatie sprevádza. Doprovod bude usadený vedľa vozičkára.
NA MIESTE PRED PODUJATÍM JE POTREBNÉ PREDLOŽIŤ PREUKAZ ZŤP.

Ďalšie zľavy sa neposkytujú.


Podujatie sa uskutoční v súlade s aktuálne platnou Vyhláškou Úradu verejného zdravia Slovenskej republiky č. 216 z 10. 06. 2021.

Organizátor podujatia si vyhradzuje právo zmeniť technické, prevádzkové a organizačné parametre a podmienky podujatia, v súlade s príslušnou legislatívou, nariadeniami a obmedzeniami aktuálne platnými v termíne konania podujatia. Tieto zmeny sa môžu týkať hlavne, ale nie výlučne podmienok na vstup divákov na podujatie (napr. nutnosť preukázať sa negatívnym COVID 19 testom, nosenie rúšok, dodržiavanie odstupov, meranie telesnej teploty, zmenu technického a organizačného riešenia hľadiska a pod.)


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

FOLKLÓR VO FRAKU
 • Sektor VIP
  Cena
  99,00 €
  Vypredané
 • Sektor A1
  Cena
  59,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor A2
  Cena
  50,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor B1
  Cena
  39,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor B2
  Cena
  35,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor C
  Cena
  29,00 €
  Nie je v predaji
 • Sektor C
  Cena
  29,00 €
  Nie je v predaji
 • Vozičkár
  Cena
  5,00 €
  Nie je v predaji
 • Doprovod vozičkára
  Cena
  29,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
Medzinárodné letecké dni SIAF 2021
Festival

Medzinárodné letecké dni SIAF 2021

04.09. - 05.09.2021
Letisko Kuchyňa, Letecká základňa Malacky
Detail podujatia