Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Fiesta Latina de Miguel Méndez

Amfiteáter v Lysej pod Makytou pri ZŠ, Lysá pod Makytou 44, 020 54

22.09.2018 16:00

Fiesta Latina de Miguel Méndez, hostia Slovenský ľudový umelecký kolektív, Azucar Cubana, DJ Latino a Tanečná akadémia Miguela Méndeza.

Drahí priatelia,
touto formou si Vás dovoľujeme pozvať na podujatie Fiesta Latina de Miguel Méndez, ktoré sa bude konať dňa 22. septembra 2018.   

Hlavný kultúrny program:
(Amfiteáter v Lysej pod Makytou pri ZŠ)

Vystúpenie umeleckého telesa Slovenský ľudový umelecký kolektív a hudobnej skupiny Azucar Cubana a Janelys Fernandez z Kuby sa uskutoční dňa 22 septembra 2018 od 16.00 do 18.00 hod. na amfiteátri pri ZŠ v Lysej pod Makytou. SĽUK predstavuje ľudový folklór Slovenskej republiky. Reprezentačný program, s ktorým precestoval kus sveta a ktorý predstaví v roku 2019 v rodnej krajine hlavného organizátora programu Miguela Méndeza v Nikarague pod názvom Krížom krážom. Hudobná skupina Azucar Cubana sa predstaví na čele so svojou kubánskou speváčkou Janelys Fernández Díaz a ich produkcia predstavuje  zmes romantických aj temperametných piesní Latinskej Ameriky.     

Záver podujatia - Afterparty:
(KD Lysá pod Makytou)
After Party Fiesta Latina Miguela Méndeza  sa uskutoční dňa 22 septembra 2018 od 19:00 do 01:00 bieleho rána v KD v Lysej pod Makytou. Vystúpi Dj Latino, ktorý je špecializovaný Latino Dj a bude Vám hrať do tanca najlepšie hity hudobného neba latinsko-americkej populárnej hudby. Svoje tanečné vystúpenia  predvedie Akadémia tanca Miguela Méndeza a jeho tanečné skupiny, ktoré majú pre Vás pripravený veľmi exotický program s rôznymi latinsko-americkými štýlmi tanca ako sú : Salsa, Regueton, Mambo, Merengue, Bachata, Lambaba , Samba  a iné. 

Program:
otvorenie brán od 14:00hod.

Hlavný program od 16:00-18:00hod.
Afterparty od 19:00hod.

Vstup na Afterparty je v cene vstupenky. 
Deti do 5 rokov zdarma - bez nároku na miesto.

Tešíme sa na Vás!!

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach predpredaj.sk).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sektor A - krytá tribúna (voľné sedenie) 14,00 € Nie je v predaji
Sektor B - nekryté lavice pred javiskom (voľné sedenie) 14,00 € Nie je v predaji
Vstup (deti od 5 -10 rokov) 7,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.