EXIT festival

EXIT festival

8.7. - 11.7.2021
Petrovaradin fortress, Novi Sad, Srbsko

Podujatie EXIT festival, ktoré sa malo konať 13.8.2020 - 16.8.2020 sa presúva na termín 8.7. - 11.7.2021. Vstupenky zostávajú v platnosti. Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom.

Festival Exit už ladí program na rok 2021. David Guetta, DJ Snake, Tyga roztancujú srbský Novi Sad, Sepultura dodá zasa poriadne gitary.


Exit festival 2021 sa uskutoční v termíne od 8. do 11. júla, organizátori už zverejnili prvé veľké hviezdy line-upu – David Guetta, DJ Snake, Tyga, Eric Prydz, Four Tet, Boris Brejcha, Sepultura, Metronomy.

Dnes už svetovo známy EXIT festival odštartoval pôvodne ako študentské hnutie za mier a slobodu v Srbsku aj na Balkáne a počas svojej dvadsaťročnej histórie musel čeliť niekoľkým výzvam a prekážkam. Koronovírusová epidémie tohtoročný festival prekazila, ale organizátori už odhodlane pripravujú budúcoročný festival, ktorý bude zároveň oslavou dvoch dekád cesty plnej hudby a zozbieraných festivalových ocenení.

Medzi prvých oznámených headlinerov pre rok 2021 patrí jeden z najvplyvnejších hudobných producentov a držiteľ ocenení Grammy David Guetta, americký raper a spevák Tyga alebo autor niekoľkých svetových hitov DJ Snake. O záverečnú párty sa v legendárnej Dance aréne, ktorá je známa svojim programom až do ranného svitania, postará svetovo uznávaný DJ Eric Prydz a Tour Tet v špeciálom b2b sete. Na veľkolepej oslave Exitu nebude chýbať ani legendárna death metalová kapela Sepultura alebo Dax J a Kobosil v energickej b2b setu. Pricestuje aj nemecký DJ a producent Boris Brejcha, brtiská indie kapela Metronomy, americká punková ikona Marky Ramone, švédská rocková senzáci Thundermother, Denis Sulta a mnoho srbských umelcov a kapiel ako Laibach, Marko Nastić alebo Goblini. Toto je zatiaľ iba prvá várka zverejnených mien, organizátori sľubujú už čoskoro oznámenie ďalších hviezd.

EXIT festival patrí už dlho medzi najlepšie európske festivaly. jeho výnimočnosť podčiarkuje aj miesto konania – unikátna Petrovaradínska pevnosť, jedna z najväčších a najkrajších európskych pevností 18. storočia. Festival sa koná na brehu Dunaja v Novi Sade, 90 km od srbského hlavného mesta Belehradu. EXIT je držiteľom ceny Best Major Festival 2014 a 2017 European Festival Award a mnohých ďalších ocenení. Doteraz festival navštívilo viac ako 3 milióny ľudí z viac ako 70 zemí sveta. Štvordenný festival, ktorý každoročne navštevuje stále viac Slovákov, ponúka širokú paletu hudobných žánrov – od rocku, popu, hardrock punku, death metalu až po techno, reggae, disco, indie, hip-hop, grime, dubstep a mnoho ďalších. Na festivale každoročne vystúpi viac ako 1000 umelcov na viac ako 40tich pódiách a hudobných dejiskách.

 

Vstupenky:

EXIT FESTIVAL 2021 PERMANENTKA - do 14.5.2021, 12:00 - 120 €, po tomto termíne 130,90 €

EXIT FESTIVAL 2021 – VIP GOLD VSTUPENKA - 275 € - VIP GOLD VSTUPENKA ZAHŔŇA:
vstup na VIP terasu
vstup do VIP zóny hlavného pódia
vstup do VIP Dance Arena
samostatný vstup na festival a výmenu festivalových náramkov

Pri príchode na festival je potrebné mať pri sebe občiansky preukaz a vytlačenú e-vstupenku. Táto vstupenka vám bude vymenená za festivalový náramok, ktorý vás bude oprávňovať k vstupu na festival. Viac informácií o výmene vstupenky za náramok je k dispozícii na eng.exitfest.org.
Festivalový náramok je platný pre jednu osobu, umožňuje vstup do areálu každý festivalový deň. Vstup do areálu je možný v čase od 19:00 do 3:00 ráno.
Vrátenie peňazí za zakúpený lístok nie je možné.

EXIT FESTIVAL 2021 – Camping pass -33 €

E-vstupenka na stanovanie vám bude vymenená za náramok, ktorý vás bude oprávňovať k vstupu do campingovej zóny. Vstup do campingu nie je vstupom na festival. V cene nie je zahrnutá mestská turistická daň (1,10 € / deň), ktorú bude potrebné zaplatiť na recepcii campingu.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • EXIT FESTIVAL 2021 – PERMANENTKA
  Cena
  130,90 €
  Počet
 • EXIT FESTIVAL 2021 – VIP GOLD VSTUPENKA
  Cena
  275,00 €
  Počet
 • EXIT FESTIVAL 2021 – Camping pass
  Cena
  33,00 €
  Počet

Odporúčané

Informácie k aktuálnej situácii
Koncert

Informácie k aktuálnej situácii

aktuálne informácie - Predpredaj.sk
Slovensko
Detail podujatia
FOLKLÓR VO FRAKU
Koncert

FOLKLÓR VO FRAKU

25.06.2021 19:30
Bratislavský hrad - západná terasa, Hrad, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava
Divadlo

Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava

Sezóna 2021
Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 20, 811 01 Bratislava
Detail podujatia
LUCIE V OPEŘE TOUR
Koncert

LUCIE V OPEŘE TOUR

30.09.2021 20:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
L'Etape Slovakia by Tour de France 2021
Šport

L'Etape Slovakia by Tour de France 2021

22.08.2021
Štrkovecké jazero, Bratislava
Detail podujatia