EAR-GASMIC „The Dutch Edition“ presents Menno De Jong and Allen Watts

EAR-GASMIC „The Dutch Edition“ presents Menno De Jong and Allen Watts

23.11.2018, 21.00 – 06:00 hod.
IXEL Club, Námestie SNP 30, 811 03 Bratislava

EAR-GASMIC "The Dutch Edition" presents Menno De Jong & Allen Watts

Dátum: 23. 11. 2018
Čas: 21.00 – 06:00
Miesto konania: IXEL Club, Nám. SNP 30, 811 01 BRATISLAVA
FB event: https://www.facebook.com/events/316075849127816

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/eargasmictube

Aftermovie z posledných dvoch EAR-GASMIC edícii:
https://youtu.be/swa974_IFXE
https://youtu.be/GGyf7hYx2JI

Headlinerom novembrovej EAR-GASMIC „The Dutch Edition“ bude samotný „MR. IN TRANCE WE TRUST“, MENNO DE JONG.

Menno de Jong pochádzajúci z Amsterdamu je primárne známy ako trance DJ a producent s medzinárodným nasledovaním. Zaujímal sa ako o klasickú, tak i modernú hudbu už v mladom veku. Neuveriteľne vášnivý pre hudbu bol vyškolený klasickým hraním na klavíri čo ho v dospievajúcom veku napokon priviedlo k DJingu a vlastnej produkcii s jeho prvým vydaným trackom „Guanxi“ na britskom labely Anjunabeats v roku 2004.
V nasledujúcich rokoch sa do trance scény plne oprel a vydal prelomové single ako sú "Tundra", "Last Light Tonight", "Spirit“, „Turtle Paradise“, „Never Lose The Magic“, „ Place In the Sun“ s vokálmi od Ellie Lawson a mnoho ďalších. Výsledkom bola podpora jeho produkcie poprednými DJmi ako sú Tiësto, Armin van Buuren či Paul van Dyk. Vydal taktiež množstvo remixov pre skladby ako sú "Mark Otten - So Serene", "Karen Overton – Your Loving Arms", "John O'Callaghan feat. Ria – I’ll Follow" a taktiež pre klasiku "Hydra - Affinity", ktorá sa v rámci trance komunity preukázala ako veľmi obľúbená. V rámci svojej kariéry si zahral azda vo všetkých svetovo známych kluboch či popredných festivaloch ako Tomorrowland, Dreamstate, A State of Trance, Transmission, Creamfields, Mysteryland, Trance Energy, Sensation, Love Parade, Amnesia Ibiza, Amsterdam Dance Event a v rámci svojich setov nechýbali aj 10 hodinové maratóny na jeho „open to close“ akciách nazvaných MENNO SOLO.

V rámci spolupráce s poprednými vydavateľstvami Menno de Jong napokon v roku 2013 podpísal spoluprácu s Black Hole Recordings, kde začal vydávať skladby na legendárnom In Trance We Trust labely. Tu nechýbali vydania jeho zrejme najväčších hitoviek, medzi ktoré patrí aj melodické majstrovské dielo "Any Other Day", klubová hymna "Creatures Of The Night" s kanadskou speváčkou Noire Lee, séria troch singlov ovplyvnená psy a tech subžánrami „Abhyasa“, „Ahimsa“ a „ Ananda“ a taktiež track v spolupráci s Adamom Ellis, ktorý patrí medzi jednu z najväčších vokálových peciek - Set To Sail feat. Kate Louise Smith.
V dôsledku týchto úspechov bola v roku 2014 Mennovi ponúknutá funkcia A&R managera (artist & repertoire) v spoločnosti In Trance We Trust, čím sa stal hlavnou tvárou značky, ktorá má jednu z najbohatších histórií v rámci žánru poskytujúca platformu pre budúce trance hviezdy. My sme poctení, že už 23. 11. 2018 k nám MENNO DE JONG zavíta po prvýkrát na Slovensko na Ear-Gasmic „The Dutch Edition“ do bratislavského klubu IXEL.

O kvalitný support postará ďalší Holanďan – ALLEN WATTS, ktorý sa na Slovensku predstaví taktiež úplne po prvýkrát. Za sebou má veľmi slušnú dávku hitov, ktoré vydal pod najznámejšími a najväčšími trance labelmi ako sú napr. Who’s Afraid Of 138?!, Tytanium Recordings, Kearnage a pod. Spomedzi všetkých vydaných trackov stačí azda spomenúť jeho najväčší a najznámejší hit ARIZONA. Má za sebou taktiež kolaborácie s ďalšími talentami z trancovej scény ako sú napr. Standerwick, Ben Gold, Talla 2XLC, Allen & Envy, Amir Hussain, Alessandra Roncone, Daniel Skyver, Chris Metcalfe a pod. Talent Allena Watts si všimol aj samotný Armin Van Buuren, preto ste Allena mohli vidieť hrať na mnohých veľkých eventoch vrátane tohtoročného A STATE OF TRANCE v holandskom Utrechte, kde podľa nás zahral jeden z najlepších setov v rámci stagu Who’s Afraid Of 138?!

Line-up doplní v rámci ďalšieho zahraničného supportu DJ a producent pochádzajúceho zo Škótska - ALAN WYSE. Na scéne rastie pomerne rýchlo, po opätovnom nastúpení do hudobného priemyslu pred 2 rokmi už stihol slušne zabodovať. Jeho nedávna produkcia sa dostala na palubu takých labelov ako sú Grotesque, RazNitzanMusic či Armada! Alan je v rámci hudobného priemyslu podporovaný mnohými velikánmi ako sú Paul Van Dyk, Marco V, Scot Project, Andrew Rayel, Judge Jules, David Forbes, Amir Hussain a pod. Zahral si na akciách, kde vystúpil popri DJoch ako sú Eddie Halliwell, Judge Jules, Simon Patterson, John O'Callaghan, Sean Tyas , atď. Alanova história v rámci trancovej scény je pomerne silná a teraz prichádza na Slovensko už po druhýkrát, aby nám predviedol svoj cit pre hudbu. Alan nám prisľúbil veľmi špeciálny set, v rámci ktorého odznie aj debut jeho čisto novej produkcie, špeciálne pre Ear-Gasmic!

Zvyšok line-upu obohatia domáci Unbeat, Cole a Heavy Noizes.

Nikolaj Hirič (producentský nick Hyricz) a.k.a. COLE pochádza z Kyjeva (Ukrajina). Na Slovensko sa presťahoval v roku 1994 a od tej doby sa aktívne venuje hudbe. Ako DJ pôsobí od svojich 17 rokov a od tej doby prešiel širokou škálou tanečných štýlov od trance cez techno až po aktuálny zvuk, ktorý ho reprezentuje. V súčasnosti sa cíti "doma" v štýloch minimal, deep-house, tech-house a techno. Jeho sety sú charakteristické originalitou, aktuálnosťou, zaujímavým a vhodným výberom skladieb. To všetko je výsledkom jeho veľkého záujmu o celkový prehľad v tanečnej scéne. Od začiatku roku 2007 prináša každý týždeň tie najčerstvejšie skladby zo štýlov deep-house, tech-house, minimal a techno vo vlastnej radio show Minimatica, ktorá čoskoro atakuje svoje 600. vydanie.. Od februára 2008 je Minimatica rádio show pravidelne vysielaná aj na známom americkom tanečnom rádiu Digitally Imported. Okrem hrania sa venuje aj vlastnej tvorbe. Jeho releasy sa objavili na vydavateľstvách ako sú Melodica Netlabel, Seta Label, Sumo Juice, Another Chance a 4Beat. Posledných niekoľko rokov sa rozhodol obnoviť svoju vášeň ku svojim hudobným koreňom a preto ho môžete pravidelne vidieť v line-upoch trancových akcií ako je Ear-Gasmic, kde prezentuje old school trance sound. Inak tomu nebude ani 23. 11 v klube IXEL, kde sa predstaví v rámci classics warm-up setu.

Juraj Glonec alias Unbeat je už pravidelnou súčasťou našich akcií od roku 2013. Tento 24 ročný DJ z Bratislavy sa začal DJingu venovať v roku 2011, k čomu v roku 2013 pridal aj vlastnú produkciu. Odvtedy vydal niekoľko úspešných trackov, ktoré sa dočkali podpory od veľkých mien ako Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Simon Patterson alebo Sean Tyas. Tento rok vydal vydarený remix na skladbu The Perfect Storm od Sue McLaren, ktorá niekoľko týždňov obsadzovala pomerne vysoké miesta v predajnosti na Beatporte a rovnako ju podporilo i veľa DJov. Unbeat hral u nás na posledných pár edíciách Ear-Gasmicu výnimočne skôr ako warmup DJ, kedy pripravoval pôdu pre headlinera. Tentokrát však takmer po 2 rokoch opäť zahrá v čase kedy vás môže svojim tech-trance setom plným energie poriadne rozsekať.

Záver noci bude patriť dvojici hardstyle DJov pochádzajúcich z Bratislavy – HEAVY NOIZES. Svoje meno si vybudovali za pomerne krátky čas nie len na domácej, ale i zahraničnej scéne. Svoju energiu v setoch dychtivo prezentujú v rôznych kluboch na Slovensku, Českej republike, Poľsku, Portugalsku, Maďarsku či Rakúsku. Zahrali si popri takých hardstyle menách ako sú Miss K8, Hungry Beats, Ran-D, Art Of Fighters, Psyko Punkz, Zatox, Radical Redemption a mnohých ďalších... Heavy Noizes sú súčasťou rakúskeho labelu Hard Music Records a svoju produkciu vydali taktiež v rámci slovenského RAWR Records a Covcore Records. Mohli ste ich zažiť vystupovať na festivaloch ako Beats For Love, Exploration Festival , Imagination festival a pod. V súčasnosti sú jedinou DJskou dvojicou na Slovensku a v Českej republike, ktorá hráva energický a euforický hardstyle a preto bývajú častokrát v rámci svojej show neoddeliteľnou súčasťou každej dobrej party. Na Ear-Gasmicu sa predstavia po prvýkrát a prichystajú si pre vás množstvo známych trancových klasík v hardstyle verziách. Ak po celej pretancovanej noci nebudete mať ešte dosť, toto DJske duo z vás na záver vymačkne posledné zvyšky energie – a to DOSLOVA! Celá akcia bude zladená v rámci témy „The Dutch Edition“ , takže očakávajte špecificky a na mieru pripravené vizualizácie a taktiež intrá vítajúce jednotlivých DJov. To všetko a ešte oveľa viac na Vás čaká 23. novembra 2018 v bratislavských priestoroch klubu IXEL.

Line-up: MENNO DE JONG [NL], Allen Watts [NL],Alan Wyse [UK], Unbeat, Cole, Heavy Noizes

Vstupné / Entry: (státie)
Regular: od 14 €
VIP: 26 €
Výhody VIP zóny: VIP zóna situovaná hneď vedľa DJa, welcome drink, obmedzená kapacita pre 20 ľudí.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Vstup/ Entry
  Cena
  16,00 €
  Nie je v predaji
 • VIP
  Cena
  26,00 €
  Vypredané

Odporúčané