Dominika Mirgova - WONDER WOMAN TOUR 2024

Dominika Mirgova - WONDER WOMAN TOUR 2024

Apríl 2024
Slovensko

Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová po vydaní albumu Wonder Woman, ktorý obsahuje 12 skladieb s tématikou určenou najmä pre ženské publikum prichádza s jedinečnou show na ktorej zaznejú všetky skladby z tohto albumu, vrátane jej najväčších hitov. Bude to špeciálny koncert so živou kapelou, choreografickými prvkami, prekvapeniami počas koncertu a  samozrejme, že sa môžete tešiť aj na špeciálnych hostí z albumu ako Ronie, Sharlotta a ďaľší. 

Tým, že sa tento koncert bude hýbať v najväčšej ženskej energii, otvárať ho bude trio krásnych tanečníčiek z Nitry pod názvom Flavour of Kajla, ktoré si pre vás pripravili špeciálnu tanečnú show. Na svoje si prídu aj ženské oči, pretože jediným mužským hosťom na tejto TOUR bude slovenský interpret ADiss, ktorý vás prenesie do atmosféry, ktorú ste mohli zažiť na jeho koncertoch HNN.

Začiatok podujatí bude o 20:00 kedy sa otvárajú brány miest a zároveň začne fotenie a stretnutie s Dominikou, len pre ľudí, ktorí si zakúpia VIP lístok. Po akcii fotenie nebude možné.

Po 3 rokoch Dominika vyráža na svoje tretie životné TOUR, ktoré bude jedinečné a nezabudnuteľné! To si nesmieš nechať ujsť! 

Predskokani: Adiss, Flavour of Kajla

Vstupenky
Normál:
1.vlna - 19,9€
2.vlna - 21,9€
3.vlna - 23,9€


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

Chorea gala 2024
Divadlo

Chorea gala 2024

23.06.2024 20:30
Grand Plazza v River Parku, Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia