Dominika Mirgova - WONDER WOMAN TOUR 2024

Dominika Mirgova - WONDER WOMAN TOUR 2024

Apríl 2024
Slovensko

Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová po vydaní albumu Wonder Woman, ktorý obsahuje 12 skladieb s tématikou určenou najmä pre ženské publikum prichádza s jedinečnou show na ktorej zaznejú všetky skladby z tohto albumu, vrátane jej najväčších hitov. Bude to špeciálny koncert so živou kapelou, choreografickými prvkami, prekvapeniami počas koncertu a  samozrejme, že sa môžete tešiť aj na špeciálnych hostí z albumu ako Ronie, Sharlotta a ďaľší. 

Tým, že sa tento koncert bude hýbať v najväčšej ženskej energii, otvárať ho bude trio krásnych tanečníčiek z Nitry pod názvom Flavour of Kajla, ktoré si pre vás pripravili špeciálnu tanečnú show. Na svoje si prídu aj ženské oči, pretože jediným mužským hosťom na tejto TOUR bude slovenský interpret ADiss, ktorý vás prenesie do atmosféry, ktorú ste mohli zažiť na jeho koncertoch HNN.

Začiatok podujatí bude o 20:00 kedy sa otvárajú brány miest a zároveň začne fotenie a stretnutie s Dominikou, len pre ľudí, ktorí si zakúpia VIP lístok. Po akcii fotenie nebude možné.

Po 3 rokoch Dominika vyráža na svoje tretie životné TOUR, ktoré bude jedinečné a nezabudnuteľné! To si nesmieš nechať ujsť! 

Predskokani: Adiss, Flavour of Kajla

Vstupenky
Normál:
1.vlna - 19,9€
2.vlna - 21,9€
3.vlna - 23,9€


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ
Koncert

HELENA VONDRÁČKOVÁ 60 LET NA SCÉNĚ

Jarné turné 2024
Slovensko
Detail podujatia
TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia