DomaFest s Hyperiou #1 - Chiki Liki Tu-A

DomaFest s Hyperiou #1 - Chiki Liki Tu-A

Koncert 18.11.2020 17:30, podporiť môžete do 22.11.2020
U vás doma - Facebook stránka klubu Smer Klub 77

DOMAFEST: Chiki Liki Tu-a odštartuje šnúru nadupaných online koncertov

Spomínate si na časy, keď ste naposledy boli na vašom obľúbenom interpretovi niekde na festivale? Zdá sa vám to už veľmi dávno? Hyperia prišla s výborným nápadom, ako spojiť Slovákov v online svete s ich vytúženou hudbou. Pripravili sériu koncertov DOMAFEST, ktoré si môžete vychutnať odkiaľkoľvek.

Hneď prvý prebehne na Facebook stránke Smer Klub 77 už 18. novembra. Hrať a spievať bude skupina Chiki Liki Tu-a a ešte pred nimi sa predstaví žilinský talent, Lukáš Piala.

Výťažok zo vstupného bude použitý na záchranu hudobných klubov, ktoré sú členmi AHKS - Asociácie Hudobných Klubov Slovenska.

Na čo sa môžete tešiť?
Na Slovensku je toľko hudobných talentov, že si nikto netrúfa povedať, koľko koncertov vystačí, aby každý dostal príležitosť sa predviesť. Zatiaľ prvý zo série online koncertov je naplánovaný na 18. novembra 2020. Odpáli ho Smer Klub 77. Prebiehať bude v čase od 17:30 do 19:00. Na scéne sa ako hlavné eso objaví Chiki Liki Tu-a. Ako predskokan predvedie svoje hudobné nadanie rodák zo Žiliny, Lukáš Piala.

Prečo festivaly z domu?
Hyperia, inovátorská firma ponúkajúca prácu desiatkam nadaných Slovákov, sa rozhodla podporiť slovenskú kultúru. Už stačilo počúvania hudby cez Spotify a YouTube, je tu skvelá príležitosť podporiť obľúbených hudobníkov. Pripravte sa, prichádza Domafest so sériou online koncertov, ktoré si vychutnáte z pohodlia domova.

Opatrenia do významnej miery ovplyvnili každého Slováka. Väčšinu času trávime doma.

Najviac však utrpeli majitelia malých podnikov a hudobníci, závislí na príjmoch z live koncertov a festivalov. DOMAFEST chce pomôcť nám aj hudobníkom.
Zachráňme kultúru spoločne.

Dnes pracujeme z domu. Deti študujú zo svojich detských izieb. Jedlo si často nechávame doviezť. Rovnako online si môžeme vychutnať živé koncerty DOMAFEST. Nemusíme ladiť outfit a nikam chodiť. V pohodlnom oblečení a papučiach vpustíme do svojich obývačiek slovenských interpretov.
Osud slovenskej hudobnej scény je aj vo vašich rukách. Už nie ste len pasívny príjemca. Teraz máte moc zachrániť tých, ktorí roky zachraňovali vašu náladu, keď nešlo všetko podľa plánu. Vtedy ste im ďakovali. Poďakujte im aj teraz prostredníctvom online koncertu, ktorý odvysiela Smer Klub 77 pod záštitou svojho sponzora, Hyperie.

Kto je Hyperia a čo robí?
Okrem iného podporuje moderné a jednoduché riešenia. Vyvinula aplikáciu Kimbino. Vďaka nej máte k dispozícii online letáky s najnovšími akciami a ponukami z obľúbených obchodov, kedykoľvek a kdekoľvek.
Používatelia majú letáky z viac než 100 obchodov stále pri sebe (vo svojom smartfóne). Dokonca si môžu nastaviť obľúbené obchody a dostávať tak len tie ponuky, o ktoré majú naozaj záujem. Projekt Kimbino je veľmi užitočný aj pre samotných obchodníkov. Prostredníctvom neho cielia priamo na svojich zákazníkov.
Hyperia prichádza stále s novými projektami a hľadá šikovných ľudí. Kóderov, analytikov, marketérov, grafikov, inovátorov aj geekov. Pozrite si aktuálnu ponuku pracovných pozícií v Hyperii.

Tak poďte

Tešíme sa na spoločnú zábavu a oslavu hudby, ktorú všetci tak veľmi milujeme. Dokážme svetu, že si Slováci vážia dobrú domácu muziku. Podajme našim hudobníkom, spevákom, song-writerom, beatmakerom, dídžejom a muzikantom pomocnú ruku. Vytiahnime ich na výslnie. Pomôžte vo forme sledovania online koncertu na stránke Smer Klub 77. Hudba a Hyperia vám ďakujú.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia.
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Dobrovoľné vstupné
    Cena
    10,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert
Koncert

Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert

17.02.2024 19:00
NTC aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia
Richard MÜLLER Večery trojkráľové
Koncert

Richard MÜLLER Večery trojkráľové

11.1. - 15.1.2024
Slovensko
Detail podujatia