DnB show by III Trident w The Prototypes - LiR on tour SK warmup

DnB show by III Trident w The Prototypes - LiR on tour SK warmup

27.10.2018, 21:00 - 6:00 hod.
*enjoyclub Žilina, Mariánske Námestie 29/6, 010 01 Žilina

Obľúbená noc DnB show by III Trident má ďalšie pokračovanie!

Po letnej pauze sa úspešná drum and bassová noc vracia späť do enjoyclubu v Žiline. Tento krát prijalo pozvanie anglické duo THE PROTOTYPES, ktorí sú považovaní za strop vo svojom obore a momentálne diktujú aktuálny smer mainstream DnB scény.  Spolupráca z takými hviezdami ako Avicci, Bingo Players, Snoop Dogg a ďalší naštartovala ich kariéru smerom vpred. Ich singel “Pop it off” ich vystrelil na výslnie DnB scény a dlhodobo bol najpredávanejším trackom v UK.

Na stagei im bude sekundovať kvalitný DJský support ako napr. dvojka Dykman & Dekel s ich novým neuro projektom, promotér najväčších DnB parties na Slovensku Kato a jeho kolegyna Beaty, ďalej obľúbený Kaško, Piatok a Positron.

Ako je už na III Tridnetovských “showkách” zvykom v klube bude otvorený aj Drum and Bass wear stage, ktorý si vezme do parády bandička z DnB Family a Bassizm.

Táto akcia je zároveň aj oficiálnym warm-upom pre blížiaci sa indoorový sviatok drum and bassu: Let It Roll On Tour Slovakia, môžete tu zakúpiť vstupenky za tie najlepšie ceny alebo jednu vyhrať priamo na párty.

V klube bude tiež predajný stánok Drumandbass wear, kde nájdete nové tričká, mikiny, snapbacky, okuliare a veľa iného ..

Veľmi sa tešíme, až spoločne opäť odštartujeme novú “showkovú”  sezónu :-)

Line up
★ The Prototypes ★
-https://www.facebook.com/THEPROTOTYPES/

★ KATO ★ III TRIDENT / LET IT ROLL / DNB WEAR.sk
https://www.facebook.com/search/top/

★  Dykman & Dekel ★
-https://www.facebook.com/DykmanDekel/

★  Beaty Gill ★
-https://www.facebook.com/beaty.gill

★  Kasko ★
-https://www.facebook.com/LukasPrislupsky

★  Piatok ★
-https://www.facebook.com/branislav.jaros

★  Positron ★
-https://www.facebook.com/positrondnb/


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

  • Vstup / Entry
    Cena
    10,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané