Content marketing stratégia (workshop)

Content marketing stratégia (workshop)

17.10.2018 09:00
Astrová 2/A, 821 01 Bratislava-Ružinov

"Správna obsahová stratégia funguje vtedy, keď vás zákazník prestane ignorovať, začne počúvať a rozhodne u vás nakúpiť, pretože ste jeho vernými radcami." - Joe Pulitzi, Content Marketing Institute

Aj keď podľa štúdie má content marketing 3x vyššiu návratnosť investícií v porovnaní s plateným vyhľadávaním, až 70% marketérom chýba obsahová stratégia. Nie je to pritom žiadna jadrová fyzika.

Pre jednotlivcov, klientov i agentúry ponúkame možnosť zorganizovania špecializovaného workshopu na tému obsahový marketing a stratégia. Cieľom je naučiť a inšpirovať, aby si firmy pestovali vzťahy so zákazníkmi, získavali dôveru a zvyšovali predaje.

Agenda
- čo je content marketing? Jeho výhody, dáta, výsledky, úspešné príklady z ktorých bodov sa fuknčná stratégia skladá?
- ako vytvoriť fungujúcu content marketingovú stratégiu?
- analytiky + ako obsahové aktivity vyhodnocovať?
- praktické ukážky ku jednotlivým bodom
- workshop, kde navrhnete stratégiu (ako získať viac klientov cez obsah?)
- diskusia

Trvanie: cca 3,5 hodiny
Max. počet účastníkov: 30
Úroveň: Začiatočník so skúsenosťami s tvorbou pekného obsahu

O lektorovi:
Filip Kuna pracoval 12 rokov v Zozname ako vedúci produktového oddelenia, teraz riadi slovenskú pobočku švédskeho Strossle. Tá sa zaoberá personalizovanými odporúčaniami a natívnou reklamou. Píše odborné blogy, organizuje rozličné workshopy a eventy pre študentov i profíkov v médiách.  


Upozornenie: Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

  • Voľné sedenie
    Cena
    50,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané