BURN FEST vol.001

BURN FEST vol.001

14.01.2023 20:00
10BAR, Šrobárova 10, 917 01 Trnava

Začiatkom nového roku prinesie BURN Booking do Trnavy prvý zo série koncertov s názvom BURN FEST. Na koncerte sa predstaví špička slovenskej metalovej scény - kapely April Weeps, Autumn Nostalgie, Marturos a Cranial Void. Príďte sa zabaviť a ochutnať všehochuť metalových subžánrov, všetko od vynikajúcich slovenských kapiel.

APRIL WEEPS - Slovenským atmosferikom APRIL WEEPS vyšiel začiatkom júna tretí radový album „Cataclastic“, ktorý je koncepčným dielom pojednávajúcom o životnom príbehu jednotlivca v súčasnej modernej dobe, tlačiacej jeho potreby do úzadia. Kapela na tomto albume ešte viac prehĺbila rôznorodosť predošlej tvorby, vstúpila do doteraz neprebádaných sfér, zachovávajúc si však stále značne dravý a emočný náboj.

https://www.aprilweeps.com/
https://www.facebook.com/AprilWeeps
https://www.instagram.com/aprilweepsofficial/
https://open.spotify.com/artist/0PZe9Yxh3d9Mll0XHh7U3b
https://aprilweeps.bandcamp.com/

AUTUMN NOSTALGIE - Post blackový fenomén AUTUMN NOSTALGIE si počas pandémie vybudoval raketové tempo. Ich druhý radový album Ataraxia plný zádumčivých melódii a nepopísateľnej atmosféry príde maďarsky spievajúca kapela odprezentovať aj do Trnavy.

https://www.facebook.com/Autumn.Nostalgie.Official
https://open.spotify.com/artist/03B0A96QDTp7XEa7JVD9gJ
https://autumnnostalgie.bandcamp.com/

MARTUROS - Melodická heavy metalová kapela z Prievidze tento rok triumfovala s novým albumom Thy Will be Done. Ich živelný pódiový prejav pridáva dravej hudbe ďalší aspekt ktorý treba jednoznačne zažiť. Unikátny drsný vokál a drvivá rytmická sekcia spolu s poriadnou gitarovou pasovačkou a ostrými melodickými rifmi - to sú MARTUROS!

https://www.facebook.com/marturosofficial
https://www.instagram.com/marturosofficial
https://open.spotify.com/artist/3VACZ30DKodg2j5fcb4Jzn

CRANIAL VOID - Lineup uzatvára progresivná deathmetalová úderka CRANIAL VOID. Ich debutový album, konceptuálny Celestial z roku 2021 prináša silný príbeh podporený hutnou a do detailu premyslenou hudobnou zložkou. V roku 2022 odohrali úctyhodné množstvo koncertov a nechystajú sa prestať.

https://www.facebook.com/CranialVoid/
https://cranialvoidband.bandcamp.com/releases
https://open.spotify.com/artist/6er0mBTWLBYoPrTmVTXg6k


Cena vstupu na mieste – 10€


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

  • Vstup
    Cena
    8,00 €
    Nie je v predaji

Odporúčané

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Fight Night Challenge 6
Šport

Fight Night Challenge 6

20.04.2024 18:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia