Bratislavské Hanusove Dni 2018

Bratislavské Hanusove Dni 2018

20.4. – 28.4.2018
Divadlo Malá scéna STU, Dostojevského rad 7, 811 09 Bratislava

Bratislavské Hanusove Dni 2018
Malá scéna STU

Bratislavské a Košické Hanusove dni (BHD a KHD) prinášajú na Slovensko nový formát festivalu. Ide o jedinečný mestský akademický festival, ktorý predstavuje širokej verejnosti, no najmä mladým, kritický pohľad na súčasnú kresťanskú kultúru. Nejde o nudné a nezrozumiteľné prednášky. V programe festivalu sa odráža rôznorodosť tém a formátov – diskusií, workshopov, kultúrnych podujatí…

Od 20 – 28. apríla budeme riešiť okrem iného aj výzvy súčasného kresťanstva, odpovede budeme hľadať s našimi hosťami Raymond Cardinal Burke (USA), s Rocco Buttiglione (IT) či s Marekom Orko Váchom (CZ) a mnohými ďalšími. Dosky divadla Malá Scéna sa taktiež na krátky čas zmenia na dejisko Summitu konzervatívnej politiky. Toto všetko a ešte viac na Vás čaká už koncom apríla.

Program budeme priebežne dopĺňať.

Viac informácií nájdete na www.bhd.sk.

Organizátorom festivalu je Spoločenstvo Ladislava Hanusa www.slh.sk.Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky  vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané