BILLIE JEAN KING CUP: Slovensko - Slovinsko

BILLIE JEAN KING CUP: Slovensko - Slovinsko

12.4. a 13.4.2024
PEUGEOT ARÉNA, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

BILLIE JEAN KING CUP: Slovensko – Slovinsko

Peugeot aréna, 12. – 13. apríla 2024

Slovensko v kvalifikácii privíta Slovinsko

Slovenské tenistky privítajú v aprílovom kvalifikačnom dueli Pohára Billie Jean Kingovej reprezentáciu Slovinska. Rozhodol o tom novembrový žreb v Malage, pri ktorom Slovensko figurovalo ako nasadené. Hrať sa bude na tvrdom povrchu 12. a 13. apríla 2024 v Peugeot aréne Národného tenisového centra. Víťaz stretnutia sa prebojuje na záverečný finálový turnaj Pohára Billie Jean Kingovej.

Pôjde vôbec o prvé vzájomné meranie síl týchto dvoch krajín. Kapitán Matej Lipták sa aj proti Slovinsku bude usilovať zložiť čo najsilnejší tím. Aktuálnou líderkou slovenského tímu je Anna Karolína Schmiedlová, v súčasnosti pevne usadená v prvej svetovej stovke rebríčka WTA. Dvojkou je Rebecca Šramková, ktorá atakuje hranicu prvej stovky. V tíme by sa opäť mala objaviť aj mladučká Renáta Jamrichová, ktorá debut v prestížnej tímovej súťaži zažila v stretnutí proti Argentíne – víťazstvom nad jednotkou hostí Nadiou Podoroskou. Deblovou jednotkou je Tereza Mihalíková, ktorá spolu s Viktóriou Hrunčákovou tvorí silný pár, čo sa vo viacerých prípadoch ukázalo ako kľúčové. Hrunčáková je stabilnou hráčkou aj do dvojhry.

Slovinsko zatiaľ v Pohári Billie Jean Kingovej netriumfovalo. Vlani sa predstavilo na záverečnom turnaji v Seville a prebojovalo sa až do semifinále, v ktorom podľahlo Taliansku 0:2. Vo svetovej stovke nemá aktuálne žiadnu hráčku, no obe najlepšie singlistky figurujú tesne za ňou. Tamara Zidanšeková i Kaja Juvanová však dobre vedia, aké je to byť hráčkou prvej stovky. Zidanšeková už klopala na brány svetovej dvadsiatky, Juvanová bola tesne za päťdesiatkou.

CENY VSTUPENIEK SLOVENSKO – SLOVINSKO

PIATOK 12. apríla 2024, dve dvojhry, začiatok 15.00 h, cena 20 €

SOBOTA 13. apríla 2024, dve dvojhry a štvorhra, začiatok 12.00 h, cena 20 €

Vstupenky si možno zakúpiť v sieťach www.prepredaj.sk a na recepcii NTC. 

Všeobecné podmienky / Terms and Conditions
https://www.stz.sk/soubory/t_and_c.pdf

Prípadnú zmenu začiatkov oznámime na www.stz.sk


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Predpredaj.sk je záruka pravosti Vašich vstupeniek. Na stránkach Predpredaj.sk zakúpite vždy len originálne vstupenky na podujatia. 
Spoločnosť Predpredaj.sk neručí za pravosť vstupeniek zakúpených cez druhotné stránky, tento spôsob predaja nepodporuje a ani s ním nemá nič spoločné.

Odporúčané

TOPFEST 2024
Festival

TOPFEST 2024

27.6. - 29.6.2024
Letisko Žilina, 013 41 Dolný Hričov
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2024
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Fight Night Challenge 6
Šport

Fight Night Challenge 6

20.04.2024 18:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia