Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Balkan Bashavel

V-klub, Námestie SNP 12, 81234 Bratislava

26.10.2018 21:00

Viete, že má Balkan Bashavel už viac ako 7 rokov? A nová sezóna divokých žúrov sa práve začína! Kopec balkan beats a gypsy music, troška cumbie a reggae. A aj všeličo iné z world music, čo naši hostia prinesú.

V Bratislave štartuje combo:
MALALATA + Circus Brothers + Mr. Nicolaj (DK)

Powered by Capo di tutti party

MALALATA (SK)
MALALATA je už 11 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Circus Brothers (CZ, live)
Šesťčlenná pražská kapela, ktorá s neuveriteľnou energiou a nadhľadom hrá balkan-disco kombinujúce balkánsku dychovku, diskotékový beat, lacný pop, špinavý house, drsný rap a príjemný folk. Táto banda sa už predstavila na festivaloch Rock for People, Mighty Sounds či Rock for Churchill a odohrala spoločný koncert s legendárnymi Fanfare Ciocarlia. 

Mr. Nicolaj (DK)
DJ pochádzajúci z Dánska, ktorý je zakladateľom známych balkánsko-swingových parties v Christiánii. Vystupoval na mnohých undergroundových akciách, festivaloch a street parties nielen v Európe, ale aj v Ázii. Jeho sety sú zmesou balkan beats, housu a world music.
www.soundcloud.com/mrnicolaj

Tanečný workshop s Libuškou Bachratou

Vstup BUDE POVOLENÝ len osobám starším ako 15 rokov. 

FB event: 
https://www.facebook.com/events/144632026487594/

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk
 vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Vstup 8,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.