Zoznam s.r.o.
 

x-bionic ® sphere

x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín

Rok 2017
do 31.12.2017 L´OCCITANE wellness pobyty v x-bionic® sphere


Vitajte v x-bionic ® sphere
Jedinečné Olympijské tréningové centrum svetovej úrovne len pár kilometrov od Bratislavy ! Vyskúšajte si na vlastnej koži najmodernejšie športoviská, vybavené prvotriednou technikou, aké v rámci svojho tréningu využívajú olympionici z celého sveta. Oddýchnite si v špičkovom wellness, aké nemá na Slovensku obdoby, prípadne navštívte jediné olympijské aqua centrum v Európe.

Oddýchnite si od každodenného stresu a načerpajte novú energiu v prvotriednom rezorte x-bionic® sphere, kde nájdete všetko pre pasívny aj aktívny oddych. x-bionic® sphere je multifunkčný športový rezort s veľkorysým 4* hotelom, širokou ponukou športových aktivít, či luxusným wellness. Na svoje si u nás prídu nielen profesionálni športovci a športoví nadšenci, ale aj rodiny s deťmi.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. V lete 2016 rezort získal štatút „Slovenského olympijského tréningového centra“. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, moderné atletické stredisko,  prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

x-bionic® aquatic sphere
x-bionic® aquatic sphere je ideálnym miestom pre jednotlivcov, zaľúbené páry, rodiny s deťmi, aktívnych ľudí, ale aj profesionálnych športovcov. Je to miesto pre maximálny športový výkon i vytúžený relax. K dispozícii máme 50 m vonkajší olympijský bazén, 25 m vnútorný bazén, prieplavový rekreačný bazén s rozmanitými vodnými atrakciami ako gejzíry, masážne trysky či "divoká voda", vonkajší a vnútorný baby bazén.  O zábavu sa postarajú 2 celoročné interiérové tobogany, 2 exteriérové tobogany a 2 vodné exteriérové šmykľavky na ktorých sa môžete vyblázniť do sýtosti.

x-bionic® wellness sphere
Nechajte sa rozmaznávať a načerpajte novú energiu v priestoroch nášho moderného wellness. x-bionic® wellness sphere je dokonalým miesto pre oddych a relaxáciu. Vybrať si môžete zo siedmich druhov sáun aj s vonkajším ochladzovacím bazénom. Uvoľniť sa môžete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek či kneippovho kúpeľa. Milo vás prekvapí aj naša soľná jaskyňa alebo turecké kúpele s Hammam procedúrami. O váš absolútny komfort sa postarajú certifikovaní SPA terapeuti. V x-bionic® wellness sphere si užijete pokoj a pocit dokonalého uvoľnenia.

x-bionic® power sphere
x-bionic® power sphere sa pýši Gym-om, ktorého ohromná rozloha 1000 m2 sa rozprestiera na troch poschodiach. Súčasťou Gym-u je kvalitné vybavenie od značky Technogym a Cybex. Ako prví na Slovensku sme u nás mali aj kardio stroj pre profesionálnych atlétov SKILLMILL. Gym v sebe skrýva plochu pre funkčný tréning, kardio zónu, strečingovú zónu a špeciálne vyhradený priestor na vzpieranie s náradím a povrchmi značky Eleiko. Súčasťou x-bionic® power sphere je aj vonkajší profesionálny atletický ovál postavený v IAAF štandardoch, s 8 bežeckými dráhami alebo malý tréningový ovál so 4 dráhami. Oba majú vysokokvalitný povrch, ktorý znižuje záťaž na kĺby a eliminuje zranenia.

X-BIONIC® HOTEL
X-BIONIC® HOTEL ponúka prvotriedne ubytovanie v 282 izbách, ktoré sú súčasťou x-bionic® private sphere a 12 luxusných apartmánov v rámci x-bionic® strato sphere. Strešné apartmány predstavujú najvyššiu kvalitu ubytovania a služieb v našom rezorte.
V x-bionic® private sphere sú k dispozícii izby v niekoľkých kategóriách. Všetky sú priestranné, vkusne zariadené a vybavené najnovšou informačnou televíznou technológiou. Každá izba je vybavená klimatizáciou a má k dispozícii bezplatné pripojenie na Wi-Fi. Parkovanie je pre všetkých hotelových hostí bez poplatku.

x-bionic® flavour sphere
4 reštaurácie
V rezorte x-bionic® sphere nájdete 4 reštaurácie s rôznym konceptom. Reštaurácia Olym-Pick okrem raňajok počas dňa ponúka široký výber jedál a nápojov. Naši hostia tu nájdu aj cestoviny vlastnej výroby, domácu pizzu, ázijské špeciality a medzinárodnú kuchyňu. Pre vyznávačov zdravého životného štýlu tu máme Fitness kútik s každodennou ponukou zdravých a vyvážených jedál, prispôsobených požiadavkám rôznych diét alebo výber čerstvých šalátov. Reštaurácia APANI ponúka zdravé japonské a ázijské špeciality pripravené jedným z najväčších odborníkov na japonskú kuchyňu Alexandrom Illešom. Príjemne vás prekvapí aj atmosféra jazdeckej reštaurácie Farrier´s Steak House, ktorá sa okrem štýlového rustikálneho interiéru môže pýšiť originálnou toskánskou pecou alebo barovými stoličkami v tvare konských sediel. Milovníkov červeného mäsa určite príjemne prekvapí aj bohatá ponuka dokonalo pripravených steakov z toho najkvalitnejšieho mäsa. Naša štvrtá reštaurácia Golden Garden je orientovaná na haute cuisine, kde sa pravidelne organizujú špeciálne prezentácie významných šéfkuchárov z celého sveta, spojené s ochutnávkami vybraného menu. 

2 bary
Okrem reštaurácií sa v rezorte nachádzajú 2 bary. X-bar počas dňa ponúka čerstvé koláče , dezerty, chutné sendviče, domáce limonády, či vynikajúcu kávu. Tento bar slúži aj ako čitáreň s bohatou ponukou kníh. V Legends´ bare nájdete množstvo alko alebo nealko drinkov, môžete si tu zahrať biliard alebo bowling, nájdete tu aj cigar room a cez víkendy vám večery spríjemní živá hudba.

Kino Tuli® Cinema
V rezorte sa nachádza štýlové kino Tuli Cinema, v ktorom si môžete vychutnať svoj obľúbený filmový žáner z pohodlného tuli vaku. Aktuálny program nájdete na www.tulicinema.com

Ďalšie aktivity v rezorte a okolí
V rezorte je možné využiť služby jazdeckej školy Napoli alebo požičovňu bicyklov a kolobežiek. Keďže  x-bionic sphere leží priamo na medzinárodnej cyklistickej trase Viedeň-Bratislava-Budapešť, nemusíte svoju cyklotúru limitovať iba na dunajskú hrádzu. Voľný čas môžete stráviť tiež prechádzkami, behom v okolitej prírode alebo na atletickom štadióne. V okolí vonkajšieho bazénu si môžete prenajať jedno z našich 4 beach-volejbalových ihrísk. V areáli rezortu nájdete aj vonkajšie multifunkčné ihrisko, gymnastickú halu alebo miestnosť, kde sa pravidelne organizujú skupinové cvičenia. V rámci nášho wellness si môžete vybrať z veľkého množstva masáži a beauty procedúr alebo sa nechať skrášliť v beauty salóne.
Neďaleko x-bionic sphere sa nachádza Hotel Kormorán, ktorý ponúka množstvo ďalších možností: pétanque, tenis, bedminton, plavby loďou, vodné športy – wakeboard, vodné skútre, kajaky, kanoe, požičanie člnkov, vodné bicykle, dračie lode, paintball, streľba z kuše, vznášadlo, zorbing, aquazorbing, bubble futbal a podobne. 7 km od rezortu sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko Welten Báč alebo 21 km vzdialený motoristický areál Slovakia ring, kde si môžete vyskúšať svoje šoférske zručnosti v Škole šmyku alebo sa naučiť zvládať nepredvídateľné situácie na cestách na kurze bezpečnej jazdy.

 
 
 
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.