Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

KABÁT TURNÉ 2017 - Košice

Steel Aréna – Košický štadión Ladislava Trojáka, Nerudova 12, 040 01 Košice

14.11.2017 20:00

PREDPREDAJ VSTUPENIEK BOL UKONČENÝ

 

VSTUPENKY SA BUDÚ DAŤ ZAKÚPIŤ NA MIESTE PODUJATIA


POZOR:
Vážený zákazník,
dovoľujeme si vás upozorniť, aby ste boli obozretný pri nákupe vstupeniek na podujatie Kabát mimo našej predajnej siete. Evidujeme niekoľko prípadov predaja falošných vstupeniek prostredníctvom tretích strán.
Za zakúpené vstupenky mimo www.predpredaj.sk alebo mimo našich predajných miest neručíme.KABÁT TURNÉ 2017
14.11.2017, 20:00hod.

Steel Aréna – Košický štadión Ladislava Trojáka, Nerudova 12, 040 01 Košice

Skupina KABÁT sa vydá po štyroch rokoch na halové turné v Čechách a na Slovensku v mesiacoch október a november 2017. Celkovo navštívi 19 miest vrátane Košíc.

TURNÉ 2017 si môžete vychutnať dokonca po celom obvode hľadiska - skupina zvolila už osvedčený koncept 360° - teda pódium uprostred haly, ktorý zaručuje každému návštevníkovi na štadióne rovnako dobrý výhľad.

No tentokrát ponúkajú niečo navyše! Najlepší výhľad iba niekoľkým desiatkam fanúšikov, ktorí si zaobstarajú vstupenku VIP STÁTIE, oprávňujúcu držiteľa vstupenky na miesto v jednom zo štyroch VIP sektorov na státie priamo uprostred deja, v srdci scény - medzi hudobníkmi - doslova na dosah!


Koncert plný najväčších hitov kapely doplní aktuálna tvorba z posledného albumu DO PEKLA/DO NEBE.

Zľavy:
Pre imobilných návštevníkov je v STEEL ARÉNE vyhradená časť nad sektorom B12. Viac info TU.
Doprovod vozičkára - je potrebné si zakúpiť vstupenku v plnej cene. Odporúčamé si zakúpiť vstupenku do sektoru B12. Viac info TU.
Ďalšie zľavy sa neposkytujú.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
KABÁT TURNÉ 2017 - Košice