Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Tanec Slnka 2017

Autocamping Dubník, 916 01 Stará Turá

27.7. - 30.7.2017

Tanec Slnka 27.7. - 30.7.2017 Dubník, Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Tanec Slnka je hudobno-motorkársky festival s viac ako 14 ročnou históriou. 
Stretávajú sa tu priaznivci motocyklov a dobrej hudby, najmä rocku, popu a country. Koná sa vždy posledný júlový víkend na Dubníku v Starej Turej, obkolesený krásnymi lesmi. Ročne ho navštívi 6000 ľudí.
Môžete tu uvidieť kaskadérske a westernové šou, vystúpenia majstrov Slovenska a Čiech v mototriali a cyklotriali, pochutnať si na špecialitách a dopriať si spanilú jazdu po okolí. K tomu bohatý športový program, turnaje v plážovom futbale a volejbale,  petangue, večerné frisbee a šípky.
Samozrejme nechýba dobrá hudba. Tento rok v podaní napríklad kapiel Horkýže Slíže, Polemic, Kataríny Knechtovej, Nocadeň, Waťák Kabát Revival, Chiki liki tu-a, Kiss Forever Band, Helenine oči, Bijouterrier, Pentagramček a ďalších.

Viac info na Facebooku alebo na info@tanecslnka.sk.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Permanentka 18,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.