Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Bratislava Burlesque Academy Presents: Newbies Show

Divadlo Malá scéna STU, Dostojevského rad 7, 811 09 Bratislava

25.06.2016 20:00

*POZOR POZOR*
Chceme vám predstaviť naše nové burlesque talenty, stúpajúce hviezdičky a krásne absolventky kurzov Bratislava Burlesque Academy. Príďte ich podporiť potleskom, za to, že na sebe neúnavne trblietavo makali!
V nádhernom divadle Malá Scéna STU sa rozklopkajú opätky už poslednú júnovú sobotu, preto neváhajte a začnite si chystať svoju róbu. Ide predsa o promóciu! :)
Okrem nich na pódiu uvidíte aj niektoré z našich profesionálnych performeriek, hudobného hosťa a šteklivú zábavu, ktorú jednoducho musíte zažiť!

Kľudne príďte o čosi skôr a dajte si pohárik bubliniek v útulnom divadelnom bare. Očakávať vás budeme už 19:30 a show sa začne o 20:00.

Vstup vhodný pre 18+
♥ Tešíme sa na vás! ♥

FB event
Viac info na www.bratislavaburlesque.com.

Kúpou lístka podporujete OZ Burleska. Ďakujeme za tento dar!

Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest