Máša a medveď na ľade 2016

Máša a medveď na ľade 2016

December 2016
Košice, Bratislava

Máša a medveď na ľade 2016

Šou, ktorá spustila na Slovensku nevídaný ošiaľ sa pre enormný záujem fanúšikov vracia!

Nenechajte si ujsť ďalšie predstavenia ľadovej šou, ktorú v minulom roku navštívilo viac ako 55 000 spokojných divákov. Prežite očarujúce ľadové dobrodružstvo na vlastnej koži.

Korčuliari, akrobati aj tanečníci sa vám znova predstavia v príbehu, ktorý pobláznil tisíce malých fanúšikov, ale aj ich rodičov. Čakajú vás obľúbení vlci, ktorí znova prídu na svojej sanitke, uvidíte aj napínavý súboj medveďa Míšu a medveďa Svalovca o priazeň medvedice, a samozrejme nezbednú Mášu, ktorá sa ako vždy bude snažiť všetkým pomôcť. Príbeh doplnia divákmi veľmi obľúbené piesne, ktoré pri príležitosti minuloročného turné vyšli aj na CD. Piesne si teda môžete vypočuť už doma a na predstavení si tak zaspievať spolu s Mášou, medveďom, vlkmi aj ďalšími zvieratkami.

Všetci, ktorí si kúpia VIP vstupenky na ľadovej ploche budú v bezprostrednej blízkosti hlavných hrdinov, ktorí ich počas predstavenia, ale aj po ňom, prídu pozdraviť. Doprajte svojim deťom nezabudnuteľný zážitok a umožnite im stretnúť Mášu a medveďa zoči-voči.  

Tu je niekoľko vyjadrení fanúšikov, ktorí navštívili predstavenia v roku 2015:
„Páčilo sa nám úplne všetko. Krásne kostýmy, super korčuliarske výkony, vtipné prevedenie a celkovo to bolo super“ (Slávka, predstavenie v Košiciach).
„Všetko bolo super, fakt sme mali veľký zážitok. Do poslednej bodky bolo všetko premyslené“ (Vlaďka, predstavenie v Košiciach).
„Dcéra bola z programu nadšená! Kostýmy, scény, korčuliarske výkony - bola to paráda. Konečne niečo reprezentujúce Slovensko na vysokej úrovni“ (Hana, predstavenie v Bratislave).
„Spracovanie bolo super, účinkujúci sa vžili do svojich postáv a zahrali to vynikajúco. Spracovanie kostýmov bolo tiež super. Šou sa nám páčila celá a najviac sa nám páčilo to, že to zaujalo aj malé deti, ktoré z toho boli nadšené a niektoré počas predstavenia ani nedýchali“ (Denisa, predstavenie v Bratislave).

(Vyjadrenia návštevníkov predstavení získané z formulára spätnej väzby a zverejnené s povolením ich autorov)

Všetky dialógy aj texty piesní budú v slovenčine.

Viac informácií o šou, zákulisné zábery, súťaže, rozhovory a fotky nájdete na oficiálnom webe ľadovej šou www.masamedved.sk a na facebookovej stránke spoločnosti Comunique.

Tešíme sa na Vás.

Deti do 24 mesiacov (v čase podujatia) bez nároku na miesto majú vstup ZDARMA. Pri vstupe do haly bude kontrolór vstupeniek vyžadovať platný doklad (preukaz poistenca) na preukázanie veku dieťaťa.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané

Medzinárodné letecké dni SIAF 2019
Show

Medzinárodné letecké dni SIAF 2019

3.8.2019 - 4.8.2019
Letecká základňa Sliač – Letisko Sliač
Detail podujatia
Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
VRBOVSKÉ VETRY 2019
Festival

VRBOVSKÉ VETRY 2019

06.07.2019
Futbalový Štadión, 922 03 Vrbové
Detail podujatia
Jaro FILIP 70
Koncert

Jaro FILIP 70

24.06.2019 19:30
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
FOLKLÓRNY FESTIVAL VÝCHODNÁ 2019
Festival

FOLKLÓRNY FESTIVAL VÝCHODNÁ 2019

4.7. - 7.7.2019
AMFITEÁTER VÝCHODNÁ
Detail podujatia