Paci Pac - Dubnica nad Váhom

Paci Pac - Dubnica nad Váhom

06.05.2018 17:00
Mestský Dom Kultúry, Bratislavská 12, 018 41 Dubnica nad Váhom

 

Medzi najmenšími patria k najobľúbenejším interprétom. Ich pesničky sú známe nielen z koncertov či internetu, ale najmä z obývačiek, kde si ich maminky a tatinovia spolu so svojími detičkami spievajú, zabávajú sa, a zároveň sa aj vzdelávajú.  

Známa dvojica PACI – Adriana Pešinová a PAC – Mário Praženec sa vydávajú na pokračovanie svojho zatiaľ najdlhšieho turné po celom Slovensku, pod názvom “Pesničková Encyklopédia”. Predstavia so svojou najlepšou showkou pre najmenších, s novými kulisami, pesničkami a kostýmami. Na jarnom turné, ktoré  sa viaže k poslednému DVD + CD “Pesničková Encyklopédia”, odznejú všetky hity, ktoré detičky od dvojice Paci Pac poznajú. Čiže detičky s môžu tešiť ako si zadupú na hit ‘Slon’ alebo zaskáču na nemenej obľúbenú skladbu ‘Opica’.

Dokonca si pre všetkých  najmenších kamarátov Paci Pac pripravili aj úplne nový zázračný videoklip ‘Gramofónoví ľudkovia’, v ktorom vystupuje okrem našich hrdinov aj Peter Sklár. Vyberte sa s nami na pesničkové dobrodružtvo!

Vstupné 7€/osoba
Z dôvodu sedenia je potrebné si zakúpiť vstupenku aj pre rodiča, aj pre dieťa. 


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Paci Pac - Dubnica nad Váhom
 • Prízemie
  Cena
  7,00 €
  Nie je v predaji
 • Balkón
  Cena
  7,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané