13. ročník festivalu [fjúžn]

13. ročník festivalu [fjúžn]

20.4. - 27.4.2018
Bratislava

13. ročník festivalu [fjúžn] sa v Bratislave koná od 20. do 27. apríla. Festivalovú tému DÔVERA priblížia výstavy, diskusie, koncerty, divadelné predstavenia, komunitné podujatia aj program pre deti. Podrobné informácie zverejníme čoskoro.

Hlavným cieľom festivalu je spájať ľudí najrozmanitejších kultúr, zvyšovať povedomie o nových menšinách na Slovensku, prezentovať život cudzincov a scitlivovať verejnosť na témy migrácie a multikulturalizmu.

Dôvera sa buduje, stráca, nahrádza, prehlbuje, oslabuje. Chápeme ju ako dynamickú súčasť medziľudských ako aj interkultúrnych vzťahov. Ak nedôverujeme ani blízkemu okoliu, je veľmi ťažké pociťovať dôveru voči ľuďom, ktorých nepoznáme a ktorí pochádzajú z iného kultúrneho prostredia. Všetko, čo je spojené s dôverou a jej odrazom vo vzťahoch k rozmanitosti na Slovensku, budeme hľadať počas 13. ročníka festivalu [fjúžn].Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané