Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Večerné Debaty IV.

Reštaurácia Habánsky dom, Láb 299, 900 67 Láb

29.03.2018 19:00

Večerné debaty IV. je zábavná talkshow Doda, ktorého poznáme ako bubeníka skupiny Inekafe a starostu obce Láb Mariána. V reštaurácii Habánsky Dom v Lábe na záhorí vyspovedajú opäť dvoch hostí. Tentokrát prijal pozvanie slovenský filmový a divadelný herec, zabávač Peter Sklár. Mafstory, Horná Dolná, Profesionáli, ale aj množstvo iných veľmi úspešných seriálov, či filmov patrí do jeho vizitky. Druhým hosťom našich debát je spevák, zabávač a herec Sväťo Malachovský, ktorého poznáme z projektov ako Kredenc, Panelák, či Tvoja tvár znie povedome a mnoho ďalších.
Pozývame Vás na Večerné Debaty IV. už 29.3.2018 od 19:00 v reštaurácii Habánsky Dom v Lábe. Na druhý deň je štátny sviatok, preto veríme že sa s nami zabavíte do sýtosti. :) Tešíme sa na Vás. Cena lístka je 8,-Eur.

Program trvá zhruba dve a pol hodiny a o hudobnú vložku sa postaráme tiež...ale to sa nechajte prekvapiť.
(Tel.číslo pre rezervácie: 0907 387 810)


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Sedenie 8,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.