Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Hudba bez bariér 2018

Liptov Aréna, Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

23.03.2018 18:00

HUDBA BEZ BARIÉR

Sima Martausová s dievčenským zborom Slovenského rozhlasu, Katarína Knechtová, Celeste Buckingham, Bekim, Martin Harich, Katarína Ivanková, Dávid Bílek a skupiny Polemic či Kingh Shaolin v jednom hudobnom programe Vás pozývajú na skvelú akciu plnej najlepšej hudby na jednom mieste, v jeden večer.

Obľúbená akcia Hudba bez bariér zverejňuje prvé dôležité informácie o svojej blížiacej sa jarnej edícii. Tentokrát sa „hudobná party” vráti v marci, konkrétne v piatok 23. 3. 2018. Zatiaľ čo predchádzajúce ročníky podujatia sa uskutočnili v Bratislave a v Banskej Bystrici, nadchádzajúca edícia sa bude konať v priestoroch Liptov arény Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Štvrté pokračovanie Hudba bez bariér podporia svojím vystúpením v dvoj hodinovom programe skvelí Slovenskí interpreti a vy si to nesmiete nechať ujsť.

Zľavy:
ZŤP –  vozičkár na invalidnom vozíku má vstup zdarma (vstupenky pre doprovod vozičkárovi má plnú cenu lístka).


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

    

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 12,00 € Nie je v predaji
Voľné sedenie 20,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.