Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Red Bull Music SoundClash

Spoločenský pavilón, Tr. SNP 61, 040 11 Košice

13.04.2018 20:00

V piatok, 13. apríla 2018, zažijú Košice veľký tresk! Na Slovensko sa vracia Red Bull Music Soundclash! Jedinečný hudobný súboj, v ktorom o víťazovi rozhoduje sila decibelov a burcujúca masa fanúšikov. Rytmus a Iné Kafe v štyroch súťažných kolách, na dvoch pódiách a (nielen) ich tradičné skladby tak, ako ich ešte nikto nepočul.

V Spoločenskom Pavilóne v Košiciach budú v apríli diktovať tóny rapové a rockové legendy. Súboj hudobných štýlov prinesie na východné Slovensko Rytmusa so živou kapelou a skupinu Iné Kafe. Ako sa s touto výzvou popasujú? Koho fanúšikovia vedia urobiť väčší hluk? Bude Vratko Rohoň rapovať a Patrik Vrbovský hrať na gitare?

Viac informácii o akcii nájdeš na www.redbull.sk/soundclash a nezabudni sa pridať aj na Facebook event.


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujío zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 14,00 € Vypredané
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.