GYMTECH FESTIVAL

GYMTECH FESTIVAL


Autocamping Jelenec, okres Nitra

 

Predaj vstupeniek na GYMTECH Electronic Music Festival !

piatok a sobota 18. a 19. júla, autocamping Jelenec, okres Nitra

otvorenie areálu - piatok 18. 7. o 18:00, uzavretie - nedeľa 20. 7. o 10:00

DJ´s: Toky & Boss, Laddy M & Baron Prasil, Kaisersoze, Matthew, Golpe, Nois, Branislav Be, Bari, Koffos, Latech, Johnnie & Mojos, Michael J, Jajo, Tanya & Anfree, Crecer, Hasky, Fenex, Dragon Hoang, Meth & Shorty

vstupné: piatok - 9€, sobota - 9€, piatok + sobota - 15€

facebook stránka: https://www.facebook.com/gimtechfestival

facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/709159685815753/

mapa: http://goo.gl/maps/uvJ6K

ubytovanie:

http://www.jelenec.sk/index.php?akcia=ATC+JELENEC&cs=400

http://jelenec.blogspot.sk/

http://www.edb.sk/sk/firmy/penzion-fortuna-jelenec-S80045.html

 

Na druhom ročníku festivalu Gymtech vystúpi aj elita slovenskej techno scény Toky a Boss.

Druhý ročník open air festivalu Gymtech sa uskutoční 18. a 19. júla v Autocampingu v obci Jelenec pri Nitre. Po úspešnom minulom ročníku sa organizátori rozhodli, že tento rok sa festival bude konať dva dni. Budete si na ňom môcť vychutnať hudobné štýly ako tech house, minimal techno, techno, hardtechno a schranz v podaní 24 domácich aj zahraničných DJov.

Headlinermi festivalu sú dvojica Toky a Boss, ktorých môžeme s čistým svedomím označiť ako elitu slovenskej techno scény. Ich svižné, temné a industriálne techno je zárukou, že tanečný parket sa bude doslova variť. Ďalšou známou slovenskou dvojicou, ktorá vás poteší svojím back to back setom je partnerské duo Laddy M a Baron Prasil, ktorý sú známi najmä ako Tamira a Charlie Clubber vystupujúci pod značkou Le Grande House. Z Česka prijali pozvanie hard techno DJ Golpe a techno DJi Kaisersoze a Nois, ktorí okrem iných vystúpení odohrali nejeden set aj na najväčšej českej techno halovke Apokalypse. Pod značkou Go Techno, ktorá je známa svojimi techno klubovkami v Bratislave, vystúpi trojica Branislav Be, Bari a Hasky. Svoje techno sety vám namixujú aj nemenej známi slovenský DJi Latech a Dragon Hoang, domáci Michael J a Jajo a DJské duá Tanya & Anfree, Johnnie & Mojos a Meth & Shorty. Z Rakúska prijal pozvanie Fenex. Na konci každej noci vás svojím hard technom dokonale uštvú už spomínaný Golpe a jeho slovenský kolegovia Koffos, Matthew a Crecer. Po ich vystúpení je pre vás pripravené malé prekvapenie.

Festival sa začne otvorením svojej brány v piatok 18. júla o 18:00 a ukončí sa v nedeľu 20. júla o 10:00. Vstupné na jeden deň je 9€. Dvojdňový lístok vás bude stáť 15€. Tanečný priestor bude krytý konštrukciou na ktorej bude umiestnená väčšia časť efektov, čo vám navodí pocit open air festivalu s nádychom halovej atmosféry, pričom táto konštrukcia poslúži aj ako ochrana v prípade dažďa. Zvukový systém bude ešte mohutnejší ako minulý rok. Vďaka pozitívnym minuloročným ohlasom sa druhý ročník festivalu bude konať celé dva dni s malou hudobnou prestávkou počas ktorej vám, ale celý festivalový areál aj so všetkými službami zostane plne k dispozícii. Budete sa tak môcť po pretancovanej prvej noci občerstviť a nabrať energiu na tú druhú. Okrem alko a nealko nápojov si môžete vybrať aj z jednoduchých jedál a kebabu. Na svoje si prídu aj vegetariáni. V areáli festivalu sa bude nachádzať aj stanové mestečko. Okrem toho máte možnosť ubytovať sa v malých chatkách priamo v areáli festivalu, alebo v neďalekej Chatovej oblasti pod Gýmešom a penzióne Fortuna. V areáli festivalu vám taktiež budú k dispozícii aj sociálne zariadenia so sprchami. Neďaleko areálu sa nachádza aj jazero. Organizátori sľubujú kvalitné služby v príjemnom prostredí ale hlavne kvalitnú hudobnú nádielku.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na koncerty, festivaly a iné hudobné podujatia. Po zrealizovaní platby vám zašleme zakúpené vstupenky vo formáte PDF na váš email. Následne si môžete vaše vstupenky vytlačiť a užiť si podujatie, ktoré ste si vybrali.

Odporúčané

Medzinárodné letecké dni SIAF 2019
Show

Medzinárodné letecké dni SIAF 2019

3.8.2019 - 4.8.2019
Letecká základňa Sliač – Letisko Sliač
Detail podujatia
Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
permanentka DAC 2019/20 ; 2019/20-as DAC szezonbérlet
Šport

permanentka DAC 2019/20 ; 2019/20-as DAC szezonbérlet

Sezóna 2019/20
Športová ulica, 929 01 Dunajská Streda
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
VRBOVSKÉ VETRY 2019
Festival

VRBOVSKÉ VETRY 2019

06.07.2019
Futbalový Štadión, 922 03 Vrbové
Detail podujatia
Jaro FILIP 70
Koncert

Jaro FILIP 70

24.06.2019 19:30
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia