Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FLAAM POD JEDLIČKOU

Nová Pekáreň, Rázusova 2, 94901 Nitra

22.12.2017 17:00

Nitriansky festival FLAAM prichádza s ďalšou zimnou klubovou edíciou. V priestoroch kultovej Novej Pekárne sa 22. decembra 2017 predstavia dve talentované kapely z československej alternatívnej scény, dvojica producentov, no chýbať nebude ani premietanie filmov z dielne študentov FTF VŠMU, preteky v žraní vianočnej večere, vianočné oplátky, salónky, varené víno... a organizatórmi tajené hudobné prekvapko.

Indie-popoví Bad Karma Boy prídu na FLAAM POD JEDLIČKOU predstaviť čerstvý album Prekrásny Nový Svet. Bratislavské trio na LP-čku experimentuje s elektronikou a farbami spevu, a ich počin si za niekoľko týždňov vyslúžil samé pochvalné kritiky a recenzie.

Ghost Of You je mladý objav českej nezávislej scény. Od roku 2015 majú za sebou hrania na väčšine veľkých stredoeurópskych festivaloch ako Sziget, Colours Of Ostrava, Grape či Rock For People.

Bobsan, nekorunovaný kráľ hipsterov bratislavskej DJ scény, hrá všetko, čo mu príde pod ruku a sám svoj výber definuje ako elektro punk mutant disco.

Bulp je alter ego Sama Štefanca, mladého nádejného producenta elektronickej hudby, ktorý v ankete Radio_Head Awards 2015, vyhlasovanej Rádiom_FM, získal ocenenie Objav roka. Samo sa v Novej Pekárni ukáže so svojim DJ setom.


Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.
Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.