Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Death Revival & Friends 2017

Randal Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

15.12.2017 19:00

Tak sa nám stretol rok s rokom a máme tu už klasickú akciu v Randali pod našou taktovkou. Myslím, že opisovať účel akcie už nemá žiaden význam, keďže všetci dobre viete, že ide o pripomenutie si pamiatky na zosnulého #Chuck_Schuldinera, velikána to #deathmetalu, ktorý opustil tento svet 13.12.2001. V tomto roku si teda pripomíname 16. výročie tejto smutnej udalosti a tak vám teda zahráme nejaké tie pesničky prierezom tvorby kapely #Death

Ako support vystúpi zrejme všetkým dobre známa kapela DOGMA inc.!!! 
Len nedávno vydali chalani svoj druhý album s názvom "Blacksun Flowers" a zase raz potvrdili svoje popredne miesto na špici slovenskej metalovej scény. Svojim originálnym a naozaj veľmi kvalitne zahraným setom vás istotne #DOGMA_inc. bude zabávať rovnako dobre ako Death revival!!!

Akcia je už klasicky v clube #Randal na Karpatskej, začiatok dáme povedzme na siedmu, ale mnohí nás už poznáte a viete, že časový harmonogram je veličina veľmi neistá u nás :D

Vlezné na mieste bude 7 Eurokoruniek. Tešíme sa na Vás všetkých a veríme, že spravíte atmosféru ako je už zvykom - nezabudnuteľnú!!!!

 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné státie 5,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.